Respawn.pl

To jest ten dzień! Anonymo gra o awans do play-off Snow Sweet Snow 2

Autor: Krzysztof Sarna

Ten tydzień trzeba zakończyć godnie, wszak wszystkie polskie formacje prezentowały się w nim dobrze. I taką właśnie okazję będzie miało dzisiaj Anonymo, które zagra o awans do fazy play-off Snow Sweet Snow 2. 

Nie ma co ukrywać, że dla reprezentantów Anonymo ten tydzień był ciężki. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera rozgrywki Snow Sweet Snow 2 rozpoczęli od dwóch porażek. Polacy nie poradzili sobie w starciach ze SKADE oraz Trident. 

Jednak kolejne dwa dni stały już pod znakiem wygranych. Paweł “innocent” Mocek wraz z kolegami odprawili z turnieju GODSENT, a wczoraj Movistar Riders. Tym samym mają bilans 2-2 i już dzisiaj zagrają o wszystko, być albo nie być. Stawka wcale nie będzie mała, ponieważ wygrany awansuje do fazy play-off.

A więc kto będzie próbował stanąć dziś na drodze “Anonimowym”? A no będzie to SAW, które na obecną chwilę jest 23. formacją w światowym rankingu HLTV. Jednak ekipa z Polski już niejednokrotnie udowodniła, a zwłaszcza wczoraj, że wyżej notowane formacje nie są jej straszne. Portugalsko-hiszpański kolektyw za wszelką cenę będzie chciał zwyciężyć to starcie. Z pewnością pomoże temu fakt, że Tiago “JUST” Moura i spółka mieli już bilans 2-0 po wygranych z Copenhagen Flames i Sinners. Jednakże przegrane z HAVU i Nemigą sprawiły, że ostatnia szansa będzie dzisiaj. Warto także dodać, że wczoraj miało miejsce oficjalne ogłoszenie powrotu trenera, Ricardo “AIm” Almeida, który miał przerwę wynoszącą ponad dwa tygodnie.

Przypomnijmy także, że wczoraj udział w fazie play-off zagwarantowało sobie x-kom AGO, które pokonało Copenhagen Flames.

15:00 | Anonymo vs. SAW – BO3 [Transmisja]