Respawn.pl

TO JUŻ CZAS, TO JUŻ PORA, ANONYMO NA MAJORA!

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

TAK, to już dzisiaj polski zespół Anonymo rozpocznie rywalizację o awans na Majora! Przed Polakami naprawdę trudne zadanie, jednak na awans liczy cała społeczność polskiego CS:GO.

Mongolia, Australia, Turcja czy zespół złożony z Argentyńczyków, Urugwajczyków i Chilijczyka jest już na PGL Major Antwerp. Czy do tego zacnego grona dołączy polski zespół albo chociaż duet? Miejmy nadzieję, że tak, bo właśnie dzisiaj startuje rywalizacja w grupie B w ramach kwalifikacji do Majora. W grze z polskich akcentów zobaczymy  w pełni polski zespół Anonymo oraz dobrze nam znany duet z ENCE.

Anonymo vs G2 – 11:00

I tak o to rywalizację w grupie B rozpoczniemy z grubej rury, bo od starcia z udziałem polskiego zespołu. Anonymo walczy jako jedyna polska drużyna o awans na Majora i już na dzień dobry czeka ich prawdziwy sprawdzian. Ekipa Pawła “innocenta” Mocka zmierzy się z G2, które jest jednym z faworytów do awansu z bilansem 3-0. Przed naszymi rodakami z Anonymo naprawdę bardzo trudne zadanie, jednak wszystkie pierwsze i drugie spotkania rozegraną zostaną z systemie BO1, który jak wiemy, potrafi zaskakiwać drużyny. Według naszego partnera eWinner oczywistym faworytem jest zespół G2, na którego kurs wynosi 1.10. Natomiast zwycięstwo naszej jedynej polskiej drużyny Anonymo wyceniono na aż 6.0.

Entropiq vs Bad News Eagles – 11:00

W tym samym czasie na drugim serwerze swój pojedynek będą reprezentanci Entropiq i Bad News Eagles. Rosjanie grający dla czeskiej organizacji ostatnio forma nie grzeszą, przez co gracze z Kosowa z szwajcarskim pierwiastkiem mogę namieszać w całym turnieju kwalifikacyjnym. Tak również uważa nasz partner, który jako faworyta określił graczy Entropiq, na których kurs wynosi 1,43. Jednak nie są bez szans gracze BNE, których zwycięstwo wyceniono na 2.65.

Heet vs Sinners Esports – 12:15

Duża niewiadoma czeka nas w drugiej serii spotkań, gdzie francuskiej Heet powalczy z czeskim Sinners Esports. Obydwa zespoły jeszcze aż tak wiele nie znaczą, lecz Francuzi wygrali ostatnio ESL Challenger League, pokonując w finale 1WIN i zapewniając sobie awans do 16-stego sezonu ESL Pro League Conference. To właśnie dobra forma przed samym turniejem kwalifikacyjnym do Majora stawia w roli faworyta właśnie Heet, na które kurs wynosi 1.56. Natomiast ewentualne zwycięstwo Czechów na eWinner wyceniono na 2.27.

Ninjas in Pyjamas vs Endpoint – 12:15

Wydawać się może, że będzie to bardzo jednostronne spotkanie. Ninjas in Pyjamas, aktualnie siódma drużyna świata na początek turnieju kwalifikacyjnego do Majora zmierzy się z czterdziestą-szóstą ekipą w światowym rankingu HLTV. Entropiq to połączenie zawodników z Wielkiej Brytanii, Holandii, Jordanii i Izraela, które było o krok od awansu do zamkniętych kwalifikacji IEM Dallas. Według rankingów i naszego partnera eWinner, pojedynek powinien paść łupem reprezentantów NIP’u, na których kurs wynosi 1.21.

Esport bez podatku!

Wygrywać więcej każdy lubi, a rozgrywki przed głównym daniem, jakim jest Major to idealna okazja, aby spróbować nieco swoich umiejętności w obstawianiu  “pewniaczków”.  Nasz partner eWinner cały czas może pochwalić się promocją “Esport bez podatku”. Co to zatem oznacza? Jeżeli postawicie kupon i będzie on zwycięski, to wygrana zostanie powiększona o 14%. To za sprawą tego, że to nasz partner bierze na siebie podatek, przez co od stawki nie jest odejmowana jego kwota. Wszystkie informacja na temat, jak wygrywać więcej, obstawiając tyle samo, znajdziecie klikając poniższy banner.

300x250 Esport Bez Podatku 2

Players vs Sangal Esports – 13:30

Walka Dawida z Goliatem w innej postaci – tak można określić pojedynek pomiędzy Players (Gambit), a Sangal Esports. Kazachowie, czyli TOP 3 świata są kolejnym faworytem do awansu na Majora z bilansem 3-0. Na start jednak przyjdzie im zmierzyć się z międzynarodowym zespołem, w którym oglądać możemy Niemców, Węgra, Austriaka i gracze pochodzącego z Turcji.  Faworyt tylko jeden i z najniższym kursem u naszego partnera eWinner ze wszystkich drużyn, które rozpoczynają rywalizację o Majora. Zwycięstwo Players wycenione zostało na 1.08, a graczy Sangal na aż 6.60.

Astralis vs ASG – 13:30

Astralis konta ASG, czyli pojedynek Duńczyków z Rosjanami. Tak naprawdę wydawać się może, że zwycięstwo Astralis ma w kieszeni, lecz ciężko jakkolwiek oceniać graczy ASG, którzy w ostatnich miesiącach grali mocno w kratkę i tak naprawdę mogą zaskoczyć każdego. Dlatego Duńczycy muszą się mieć na baczności, bo zespoły z regionu CIS potrafią być nieprzewidywalne. To jednak u naszego partnera eWinner zdecydowanym faworytem są gracze Astralis z kursem 1.20. Natomiast zwycięstwo Rosjan wyceniono na równie 4.0.

Sprawdź najnowsze wyniki i najważniejsze informacji w naszym skarbie kibica!

ENCE vs Spirit – 14:45

Ostatnia para spotkań w pierwszej części rozgrywek grupy B przyniesie nam pojedynek z udziałem dwóch polskich zawodników. Paweł “dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miśkiewicz być może mogą uratować honor Polaków, bo mają największe szanse na awans na najbliższego Majora. ENCE na start turnieju kwalifikacyjnego zmierzy się ze Spirit, które awansowało do dalszego etapu z drugich otwartych kwalifikacji, zajmując wtedy drugie miejsce i przegrywając w finale z Sinners. Co jednak ważne, forma ENCE jest naprawdę wysoka, co mogliśmy oglądać podczas finałów 15 sezonu ESL Pro League, gdzie zespół z Polakami na czele zajął drugie miejsce. Wiara w narodzie jest bardzo duża, jak również u naszego partnera eWinner, gdzie zwycięstwo ENCE wycenione została na 1.34. Natomiast kurs na ewentualną wygraną rywali wynosi 3.0.

Copenhagen Flames vs Sprout – 14:45

W czasie meczu ENCE na drugim serwerze pojedynek stoczy Copenhagen Flames z osłabionym Sprout. Duńczycy na najprawdopodobniej będą mieli łatwiejszy start turnieju, a to ze względu na brak jednego z zawodników drużyny przeciwnej, który ze względu na chorobę ominie pierwsze dni rozgrywek. Z tego powodu do składu Sprout wskoczy trener Danny “BERRY” Krüger, który będzie miał okazję powalczyć naprzeciw swoim rodakom. Nie powinno nikogo dziwić, że to właśnie CPH jest zdecydowanym faworytem według naszego partnera i kurs na nich wynosi 1.30.

Bezpieczny zakład – przegraj i otrzymaj zwrot pieniędzy 

Jeżeli jeszcze nie obstawialiście u naszego partnera, to jest to idealna okazja, aby przeżyć swój pierwszy raz.  eWinner polski legalny bukmacher cały czas ma dla nowych graczy pierwszy bezpieczny zakład, dzięki któremu po przegranej otrzymacie zwrot pieniędzy. Załóżcie konto i obstawcie kupon, a jeżeli przegracie, otrzymacie zwrot pieniędzy pomniejszony tylko i wyłącznie o podatek.  Nie zapomnijcie o użyciu naszego kodu ‘RESPAWN’, z którym kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziecie klikając poniższy banner.

750x200 Respawn

Pewniaczek

Wspomnieliśmy o bezpiecznym zakładzie, to teraz pora spróbować swoich sił z okazji rozgrywek grupy B. Rywalizacja w koszyku A przyniosła nam troszkę niespodzianek, więc można się spodziewać, że tym razem będzie podobnie. Dlatego warto przemyśleć najpierw swoje typy. Nasza redakcja zdecydowało, że początek turnieju będzie udany dla graczy ENCE, Copenhagen Flames, Players, Astralis, Ninjas in Pyjamas i najprawdopodobniej zawodników Heet.

Kupon

Transmisję z polskim komentarzem możecie oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Więcej informacji na temat rywalizacji grupy B w ramach PGL MAJOR ANTWERP 2022 EUROPE znajdziecie w dedykowanej relacji tekstowej.