Respawn.pl

To ostatni dzwonek! Wygraj pieniądze z puli 2500 złotych w deathmatch CSGO od Grześki!

Autor: Michał Maćkowski
Grześki CSGO, CS:GO

Cały czas trwa akcja od Grześki, gdzie do wygrania jest pokaźna suma gotówki! Mowa tutaj o specjalnym challenge, gdzie wygrywają najlepsi w ramach specjalnie przygotowanego deathmatch’u w CSGO.

To ostatni dzwonek, aby wkroczyć jeszcze do walki w specjalnym challenge od Grześki w CSGO. Marka pysznych wafelków oblanych czekoladą uruchomiła akcję związaną z deathmatch, gdzie do wygrania jest naprawdę spora ilość gotówki, a na dodatek możliwość gry na transmisji u Jacob4TV.

Deathmatch od Grześki już trwa!

Dokładnie drugiego grudnia wystartował kolejny specjalny challenge od Grześki, który tym razem sprawdza umiejętności strzeleckie. Gracze dzięki specjalnie przygotowanym planszom z elementami kojarzącymi nam się z wafelkami polanymi czekoladą, mogą ćwiczyć swoje umiejętności w CSGO, ale także walczyć o super nagrody. Do dwunastego grudnia trwa bowiem AIM DM Challenge by Grześki, gdzie do zgarnięcia za pierwsze miejsce jest aż 1250 złotych! To jednak nie koniec, bo cała pula nagród wynosi aż 2500 złotych, dzięki czemu nagrodzona zostanie najlepsza trójka.

Zasady konkursu od Grześków są bardzo proste. Wbijacie na serwer i rywalizujecie z innymi o miano najlepszego! Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej punktów. Za każdą eliminację zdobywa się dwa punkty, każda śmierć odejmuje tą samą ilość punktów. Co jednak istotne, za każdą eliminację poprzez headshot’a, na konto gracza wpada dodatkowy punkcik, dzięki czemu szybciej możemy uciec rywalom w pogoni za wygraną.

Do konkursu Grześków można dołączyć w każdej chwili! Wystarczy bowiem wejść na serwer i rozpocząć rywalizację. IP do serwera oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Zagraj 1 na 1 z Jacob4TV w CSGO

To jednak nie koniec atrakcji przygotowany przez Grześki! Marka wraz Jacob4TV rozpocznie dzisiaj także serię pojedynków, gdzie do wygrania będą pakiety wypełnione słodkościami i niespodziankami. Jeżeli nie czujecie się mocni w rywalizacji deathmatch, zawsze możecie spróbować ograć popularnego streamera i przygarnąć pudełko wypełnione po brzegi nagrodami. Na dodatek pojawicie się także na transmisji u Jacob4TV i na oczach jego widzów, możecie go pokonać! Nie będzie to jednak takie proste, bowiem podczas ostatniej serii pojedynków, nikt nie zdołał pokonać streamera, dlatego z tego miejsca życzymy powodzenia i udanych strzałów!

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy