Respawn.pl

To są emocje, a ja jestem trochę pier…….. – Rywal pashy i kibice komentują walkę wieczoru High League 6

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps, paszabiceps

Wreszcie poznaliśmy rywala Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego na szóstej gali High League. Niespodziewanie w klatce z Jarkiem stanie Marcin Dubiel. 

High League 6 zbliża się wielki krokami, a organizator odsłania coraz więcej kart. Tym razem doczekaliśmy się pewnej niespodzianki, bo rywalem Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego będzie influencer – Marcin Dubiel, którego mało kto się spodziewał w walce z Jarkiem.

Marcin Dubiel komentuję walkę z Jarkiem

Nie ma co ukrywać, że Marcin Dubiel jako przeciwnik pashabicepsa to duże zaskoczenie. Walka faktycznie medialnie wygląda bardzo dobrze, jednak pytanie brzmi, czy Marcin udźwignie ciężar sportowy. Polski Influencer tuż po oficjalnym ogłoszeniu skomentował swoją przyszłą walkę z legendą CS’a.

Oczywiście nie zabrakło także memów, związanych z Marcinem Dubielem, który do tej pory walczył głównie w ramach FAME MMA, jednak zdarzyło mu się już zostać wypożyczony do High League, gdzie rywalizował z Alberto.

Spodziewaliśmy się innego rywala 

Nie ma co ukrywać, że społeczność spodziewała się nieco innego rywala dla Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego. Marcin Dubiel jest oczywiście od Jarka nieco mniejszy wagowo, co powoduje, że pasha musi do czasu gali schudnąć aż do  79.5 kg. Sam Jarek przyznał, że nie będzie to “spacerek”, bowiem o formule MMA dowiedział się 21 dni temu.

Jak napisał Sergiusz Górski, ale nie zostało to nigdzie potwierdzone, High League podobno chciał, aby pasha stoczył walkę z byłym innym profesjonalny graczem CS:GO Nikola “Lobanjica” Mijomanovic. Nie wiemy jednak, ile jest w tym prawdy i dlaczego federacja nie zdecydowała się na taki ewentualnych ruch.