Respawn.pl

Strona główna » Trener ENCE zostaje na dłużej. Podpisał nowy kontrakt

Trener ENCE zostaje na dłużej. Podpisał nowy kontrakt

Autor: Aleksander Kurcoń

Eetu “sAw” Saha może być spokojny o swoją posadę. Trener podpisał nowy kontrakt, co oznacza, że zostaje w ENCE na kolejne lata.

Pozostawienie trenera w ENCE nie powinno dziwić. Organizacja jak i cała drużyna przez rok poczyniła ogromny postęp. Z ekipy walczącej na drugorzędnych turniejach, po numer 2 rankingu HLTV i półfinalistę Majora. Zapewne nikt w 2021 roku się nie spodziewał takiego rozwoju wydarzeń.

Organizacja podjęła więc decyzję, że sAw nadal będzie kontynuował swoją dobrą pracę z zespołem. – Największą nagrodą dla mnie jako trenera jest tak naprawdę cały projekt – mówi Saha. I ma rację, bo wyniki ENCE to najlepszy dowód na to, że Fin po prostu znakomicie wykonuje swoją pracę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Znamy kwotę wykupu degstera? Cena poraża!

sAw znajduje się w szeregach ENCE od 2020 roku. Jest członkiem zespołu z najdłuższym stażem w drużynie. Tuż po nim do składu wstąpili dycha, Snappi i Spinx, a kilka miesięcy później hades. Najnowszym nabytkiem organizacji jest Maden, z którym zespół wrzucił kolejny bieg. Spora w tym zasługa sAwa, który sprawuje piecze nad całym projektem. Potwierdza to w swoich słowach Snappi. – Jesteśmy farciarzami, że możemy pracować z Eetu. Wielu trenerów na scenie jest dobra albo taktycznie albo w relacjach z zawodnikami. Eetu ma te dwie cechy. To trener klasy światowej, który pomaga mi przy prowadzeniu gry. Eetu jest skałą tej drużyny, nie wyobrażam sobie nikogo na jego zastępstwo – twierdzi IGL zespołu, czyli Snappi.