Respawn.pl

Trzech nowych graczy Epiphany Bolt

Autor: Sergiusz Lelakowski

Epiphany Bolt to drużyna złożona z Norwegów, która w ostatnim czasie zaliczyła wiele zmian w swoim składzie. Zawodnicy posługiwali się kilkoma stand-inami, a teraz ogłosili oficjalne przyjęcie trzech nowych zawodników.

Z oryginalnego składu została tylko dwójka graczy. Mowa tu o Kristianie “KORN” Hoklandzie i Andersie “aNdz” Kjær. Od marca 2016 drużyna grała jako Epiphany Bolt. Pod tym szyldem pojechali do Danii na Copenhagen Games, lecz nie wytrwali tam za długo, przegrywając w jednym z pierwszych meczów kwalifikacji.

Od tamtej pory drużyna “posługiwała się” różnymi stand-inami. Pojawiały się plotki, że skład w końcu się ustabilizuje i tak też się stało. Epiphany Bolt potwierdziło dołączenie Adama “PAINT” Fjelluma, gracza BX3 i Panters, Påla “Polly” Kammena, który zagrał z LGB eSports na dwóch majorach oraz Karla-Williama “kalle” Haraldsena. Ten ostatni uplasował się na 11 miejscu w rankingu najlepszych graczy CS 1.6 w 2011 roku.

Od tej pory stałą piątkę Epiphany Bolt stanowić będą:

[flag no] Kristian “KORN” Hokland[/flag][flag no] Anders “aNdz” Kjær[/flag][flag no] Adam “PAINT” Fjellum[/flag][flag no] Pål “Polly” Kammen[/flag][flag no] Karl-William “kalle” Haraldsen [/flag]