Respawn.pl

TRZĘSIENIE ZIEMI W HEROIC! DWÓCH ZAWODNIKÓW WYLATUJE ZE SKŁADU!

Autor: Maks Bartosik

Tego naprawdę nikt się nie spodziewał. Przed chwilą Heroic poinformowało o odsunięciu od składu dwóch kluczowych zawodników!

W ostatnich tygodniach sporo się mówiło w kontekście zmian w Heroic. Z duńską formacją pożegnał się jej kapitan, Cadian, który najprawdopodobniej przejdzie do Team Liquid. W jego miejsce duńska organizacja postanowiła sprowadzić legendę rodzimej sceny, Dupreeha, który w Heroic będzie grał przynajmniej do końca tego roku. Teraz jednak okazuje się, że zmian może być zdecydowanie więcej!

Tuż po godzinie 14:00 na profilu Heroic pojawił się komunikat, który zszokował dosłownie wszystkich. Czytamy w nim, że dwie gwiazdy duńskiej formacji – Stavn oraz Jabbi wylądowali na ławce rezerwowych. Jest to pokłosiem tego, że w momencie gdy przedłużali oni swoje umowy z Heroic, poinformowali o prowadzeniu równoległych rozmów z inną duńską organizacją – Astralis.

Wyrzucili kapitana, teraz sami odejdą?

W komunikacie możemy przeczytać także, że po zakończeniu ESL Pro League, wspomniana dwójka naciskała, by wyrzucić z zespołu Cadiana, co ostatecznie doszło do skutku. Odejście Cadiana miało być warunkiem, by Stavn i Jabbi przedłużyli swoje umowy z Heroic. Dopiero po tym poinformowali włodarzy organizacji, że są już dogadani z Astralis i to na dziesięć miesięcy przed wygaśnięciem obecnych kontraktów.

Heroic poinformowało, że obaj gracze tymczasowo wylądowali na rezerwie, a ich przyszłość jest na ten moment niejasna. Duńska organizacja będzie wysłuchiwać ofert za duński duet, jednak dalej liczą że uda się ich zatrzymać w swoich szeregach.

Aktualny skład Heroic prezentuje się następująco:

Denmark Peter ⁠dupreeh⁠ Rasmussen
Denmark René ⁠TeSeS⁠ Madsen
Denmark Rasmus ⁠sjuush⁠ Beck

Sweden Richard ⁠Xizt⁠ Landström (trener)

Denmark Martin ⁠stavn⁠ Lund (ławka rezerwowych)
Denmark Jakob ⁠jabbi⁠ Nygaard (ławka rezerwowych)
Denmark Casper ⁠cadiaN⁠ Møller (ławka rezerwowych)