Respawn.pl

Trzy gry z serii Fallout za darmo na EPIC Games Store

Autor: Michał Maćkowski
Fallout

Kolejna darmowa gra wkroczyła na platformę EPIC Games Store. Z okazji ósmego dnia promocji za darmo do swoich kont przypisać możemy aż trzy gry z serii Fallout.

Nie są to wymarzone gry z serii Fallout, jednak EPIC Games Store ponownie rozdaje bardzo wysoko oceniane tytuły. Przedwczoraj za darmo mogliśmy odebrać jedną z edycji Wolfensteina, a wczoraj do graczy powędrowało LEGO® Builder’s Journey.

Gry Fallout za darmo.

Tym razem EPIC Games Store obdarowuje graczy nie jedną, a aż trzema grami serii Fallout. Za darmo do jutra do godziny 17 wszystko użytkownicy platformy mogą odebrać: Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Na pewno fani tej serii, którzy nie mieli okazję zagrać w wymieniony tytuły, będą mieli co robić przez najbliższe tygodnie.

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game to gra role-playing wydana 1997 roku, która odmieniła oblicze całego gatunku cRPG. Podczas przygody na pustkowiu, musimy podejmować właściwe decyzje albo skończymy jako kolejny poległy bohater. Druga część pojawiła się rok później i także skradła serca graczy.

Natomiast Fallout Tactics: Brotherhood of Steel to tytuł wydany w 2001 roku polega na taktycznej walki drużynowej w uniwersum gry, gdzie w  mrocznych czasach pomiędzy budzącym się ponownie do życia płomykiem cywilizacji a napromieniowanym pustkowiem stoi jedynie Bractwo Stali. Wszystkie gry możecie odebrać tutaj.

Promocja cały czas trwa!

Wyżej wymienione tytuły dostępne będą do 23.12 do godziny 16:59. Minutę później na platformie pojawiła się kolejny gra lub gry, które za darmo będziemy mogli przypisać do swojego konta. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które aktualnie trwają na platformie, przeczytacie tutaj.