Respawn.pl

TSM sięgnie po byłych zawodników MOUZ i Cloud 9?

Autor: Maks Bartosik

Wygląda na to, że wiemy coraz więcej o nadchodzącym powrocie TSM na scenę CS:GO. Według jednego z leaków, amerykańska organizacja jest bliska zakontraktowania trzech zawodników!

Powrót TSM na scenę CS:GO przeciąga się w nieskończoność, chociaż w ostatnim czasie dostajemy coraz to więcej informacji. Pod koniec czerwca pojawił się leak, który mówił o tym, że TSM rozpocznie budowę składu od zakontraktowania Rémy’ego “XTQZZZ” Quoniama jako trenera. Dzisiaj natomiast poznaliśmy trzy prawdopodobne nazwiska, które znajdą się w składzie!

Według Harumiego, TSM podpisało już umowę z Interzem, który od stycznia tego roku pozostaje bez drużyny, odkąd został odsunięty od składu Cloud 9. Do Rosjanina dołączyć mają także nicodooz, który kilka dni temu rozstał się z Fnatic oraz Bymas, który pozostaje wolnym agentem po odejściu z MOUZ na początku tego roku.

Litwin zresztą wrzucił Tweeta, który zdaje się potwierdzać te doniesienia:

Kto jeszcze może dołączyć do TSM?

Jeśli te informacje się potwierdzą, to pozostanie nam odkrycie dwóch ostatnich elementów nowej układanki TSM. Według niektórych źródeł, jednym z nich ma być Dupreeh, który rozstał się niedawno z Vitality. Dla Duńczyka byłby to powrót do organizacji, z którą przez kilka lat był związany.