Respawn.pl

TSM wraca na scenę CS-a! Obiecujący skład

Autor: Krzysztof Sarna

Takie powroty nie zdarzają się zbyt często, a jak zdarzają, to są głośne! TSM w samej końcówce sierpnia wróciło na scenę Counter-Strike’a. Organizacja ze Stanów Zjednoczonych postanawia wziąć się za tę sekcję na poważnie, co tylko potwierdził jej obiecujący skład. 

Witamy ponownie, TSM!

Team Solo Mid wraca po naprawdę, ale to naprawdę długiej podróży i przerwie od Counter-Strike’a. Organizacja pauzowała aż od 2016 roku, kiedy rozstała się z amerykańsko-kanadyjskim składem. Wówczas częścią TSM-u był m.in. Russel “Twistzz” Van Dulken. Jeśli chodzi o samego Counter-Strike’a: Global Offensive, to podmiot z USA wgrał finały FACEIT League 2015 Stage I oraz Stage 2. Ponadto TSM dotarło do półfinału pierwszego sezonu ECS. 

CZYTAJ TAKŻE: Vegi: Wiem do czego jestem zdolny

Włodarze amerykańskiej organizacji postanowili sięgnąć po byłego zawodnika G2 Esports, Audricia “JACKZA” Juga. Na pokładzie znalazł się rifler ENCE, Valdemar “⁠valde⁠” Bjørn Vangså, co tylko potwierdziło krążące w środowisku plotki. 

Skład uzupełniają Timofey “⁠interz⁠” Yakushin, były filar Cloud9. Pojawił się także zawodnik, który wywarł spore wrażenie podczas BLAST.tv Majora w Paryżu, awansując do ćwierćfinału. Mowa tu o Caiu “CYPHERZE” Watsonie. Snajperskimi obowiązkami zajmować się będzie 20-letni Mădălin-Andrei “⁠MoDo⁠” Mirea, który do tej pory był częścią Nexus. Pieczę nad całością sprawować będzie Rémy “⁠XTQZZZ⁠” Quoniam, któremu doświadczenia nie można odmówić. 34-letni Francuz ma za sobą przeszłość w Teamie Vitality oraz G2 Esports.

Skład TSM prezentuje się następująco:

  • Audric “⁠JACKZ⁠” Jug
  • Valdemar “⁠valde⁠” Bjørn Vangså
  • Timofey “⁠interz⁠” Yakushin
  • Cai “⁠CYPHER⁠” Watson
  • Mădălin-Andrei “⁠MoDo⁠” Mirea
  • Rémy “⁠XTQZZZ⁠” Quoniam – trener
  • Lambert “⁠Lambert⁠” Prigent – asystent trenera

Nowo powstały zespół na ten moment nie ma zaplanowanego żadnego oficjalnego spotkania czy turnieju, tak więc jeszcze chwilę przyjdzie nam poczekać na debiut. Najprawdopodobniej jednak na dobry start TSM weźmie udział w któryś z rozgrywek online.