Respawn.pl

tudsoN zostanie zawodnikiem MAD Lions?

Autor: Krzysztof Sarna

Coraz ciekawiej robi się wokoło MAD Lions. Skład nie jest jeszcze skompletowany, ale w kuluarach mówi się o potencjalnych nazwiskach. Jednym z nich miałby być Filip “tudsoN” Tudev. 

We wtorek dla polskiej społeczności miało miejsce wielkie ogłoszenie. Stanowisko trenera w MAD Lions objął Jakub “kuben” Gurczyński. Była to bardzo pozytywnie zaskakująca informacja dla każdego fana z Polski. Tym razem dopływają plotki, jakoby zawodnikiem tej formacji miał zostać tudsoN.

Jednak wiele spekuluje się od tamtego czasu na temat składu. To wszystko za sprawą tego, że na pokładzie jest tylko Thomas “TMB” Bundsbæk po tym, jak pierwszego marca Fredrik “roeJ” Jørgensen oraz Rasmus “HooXi” Nielsen przeszli na ławkę rezerwowych. 

W zasadzie na dzień przed tymi ruchami kadrowymi dał o sobie znać neL z portalu 1pv.fr, który powiedział, że do takich dojdzie. Jednak na tym się nie zakończyło, ponieważ przeczytać również można było, że hiszpańska organizacja zdecydowała się na międzynarodowy skład. Gdyby tego było mało, dziennikarz wymienił kilka zawodników, z którymi MAD Lions na tamten okres miało prowadzić negocjacje. Mowa tu o Michale “MICHU” Müllerze, Simonie “twist” Eliassonie czy też Bogdanie “xsepower” Chernikovie czy też innych.

Natomiast wczoraj Polish Leaks poinformowało, że w składzie może pojawić się tudsoN. MAD Lions ma podobno “przeczesywać rynek”, a w kręgu głównych zainteresowań są młode talenty z FACEIT Pro League. Rozmowy pomiędzy Polakiem a organizacją są podobno na zaawansowanym etapie. Zobaczenie trzech Polaków w międzynarodowym projekcie w wykonaniu kubena, MICHA oraz tudsoN-a byłoby czymś wręcz niesamowitym. 

Długo jednak w niepewności trzymani nie będziemy. MAD Lions już za ponad tydzień weźmie udział w Funspark ULTI 2021 Europe Regional Series 1. Zawody te rozpoczynają się 29 marca, a co za tym idzie, to tego czasu musimy poznać pełny skład.