Respawn.pl

Turów Zgorzelec z nowym składem CS:GO!

Autor: Aleksander Kurcoń

Pojawia się coraz więcej ogłoszeń dotyczących polskiej sceny. Tym razem PGE Turów Zgorzelec ogłosiło nowy skład, a w nim można znaleźć m.in. Kacpra “darko” Ścierę.

Pod koniec lipca oglądaliśmy czystki w PGE Turowie Zgorzelec. W esportowej sekcji pozostał jedynie Kacper “gRuChA” Gruszeczka, podczas gdy zespół opuściło aż czterech zawodników. Nie musieliśmy długo czekać na nowy skład Turowa, bowiem już na początku sierpnia organizacja go ogłosiła.

Kto będzie reprezentował barwy drużyny z zachodu Polski? Pojawiło się tutaj kilka ciekawych nazwisk. Oprócz wspomnianego już gRuChY, który po prostu został w zespole, kontrakt z organizacją podpisał m.in. Kacper “darko” Ściera. 24-latka fani CSa mogą kojarzyć głównie z gry dla PACT-u, gdzie spędził aż 3,5 roku. Pierwsze kroki stawiał zaś w Pompie Team. Ostatnio był związany z Teamem ESCA, lecz od stycznia 2022 nie miał stałego pracodawcy.

CZYTAJ TAKŻE: Polska kolonia w ENCE zmniejsza się! hades oficjalnie na rezerwie

Do darko dołącza Bartosz “baljs” Mikołajewicz. Panowie razem grali dla Teamu ESCA, a także w mixie Imperssion. 28-latek ponadto w 2021 roku reprezentował przez chwilę barwy Pompa Teamu. Teraz we dwójkę trafiają do PGE Turowa Zgorzelec. Czwartym graczem Turowa jest Adrian “kadziu” Lis, który również grał w mixie Imperssion, można więc powiedzieć, że cała trójka trafia pod te same skrzydła.

Piątkę uzupełnia Filip “noise” Sobierajski. 18-latek w czerwcu skończył swoją współpracę z GameAgents i do PGE Turowa dołącza jako wolny agent. Nad drużyną pieczę będzie sprawował Łukasz “splaw1k” Jahns, który jednocześnie ogłosił zakończenie kariery jako gracz, a rozpoczęcie nowego rozdziału jako trener.

Skład PGE Turowa:

  • Kacper “gRuChA” Gruszeczka
  • Kacper “darko” Ściera
  • Bartosz “baljs” Mikołajewicz
  • Adrian “kadziu” Lis
  • Filip “noise” Sobierajski
  • Łukasz “splaw1k” Jahns