Respawn.pl

Strona główna » Tuscan już na wykończeniu! Mapa trafi do CS:GO okazji 10-lecia?

Tuscan już na wykończeniu! Mapa trafi do CS:GO okazji 10-lecia?

Autor: Michał Maćkowski
Tuscan

Bardzo długo wyczekiwany Tuscan, który bardzo dobrze zapamiętany został przez graczy w edycji 1.6 już niedługo trafi również do CS:GO! Jeden z twórców pochwalił się, że mapa jest już na wykończeniu i testowana jest przez deweloperów. 

Dziesięciolecie CS:GO zbliża się wielkimi krokami, a wraz z urodzinami tytuły na pewno wkroczy duża aktualizacja. Nie wykluczone, że w puli map trybu turniejowego dojdzie do zmian, a być może wkroczy do niej długo wyczekiwany Tuscan, na którego czekają szczególnie fani CS’a 1.6. Więcej o ewentualnej zmianie w puli map piszemy w osobnym artykule, który zachęcamy przeczytać, bo do gry być może trafi jeszcze jedna dotychczas nieznana nam plansza.

Tuscan już na ostatniej prostej!

Ponownie otrzymaliśmy kolejną dawkę informacji dotyczącą Tuscana. Jeden z twórców – catfood poifnormował, że mapa jest już praktycznie gotowa i testowana w wewnętrznych kręgach, co oznacza, że za mapę wzięli się także deweloperzy CS:GO. Co ciekawe deweloperzy testowali mapy z dopiskiem s2, co może sugerować, że są testowane pod nowy silnik – Source 2 o którym bardzo głośno jest w ostatnich miesiącach. Nie wykluczone, że nowy silnik trafi do gry wraz z Tuscanem z okazji 10-lecia gry, bo to wtedy najprawdopodobniej zobaczymy kolejną dużą aktualizację do gry.

Koniec budowy tuż przed urodzinami. Przypadek? Nie sądzę 

Zakończenie prac nad mapą tuż przed urodzinami CS:GO na pewno budzi w nas spore zainteresowanie. Czas zakończenia prac nie może być przypadkowy i wiele na to wskazuje, że Tuscan trafi do gry 21 sierpnia, wtedy bowiem urodziny obchodzi produkcja od Valve. Co ciekawe nie wiemy, czy mapa trafi od razu do puli map trybu turniejowego, co mogłoby sporo namieszać i co ważne wzbudzić  zainteresowanie. Więcej na temat ewentualnej zmiany w puli map przeczytacie w naszym specjalnym artykule.