Respawn.pl

Strona główna » Twitch: Streamerka dostała bana za wyzywający strój. Twórczyni oburzona decyzją

Twitch: Streamerka dostała bana za wyzywający strój. Twórczyni oburzona decyzją

Autor: Krzysztof Sarna

Na najpopularniejszej platformie do nadawania na żywo nieustannie coś się dzieje! Tym razem Twitch postanowił zbanować TheDanDangler za wyzywający strój, który zdaniem społeczności taki nie był. Co więcej, streamerka nawet się odwołała, ale w ostateczności unbana nie otrzymała.

Dokładnie wczoraj po godzinie 20:00 dowiedzieliśmy się, że TheDanDangler otrzymała blokadę na Twitchu. Jej profil na tej platformie obserwuje ponad 230 tysięcy osób. Piętnaście minut później sama streamerka zabrała głos. Po jej wpisach na Twitterze łatwo możemy wywnioskować, że twórczyni jest wręcz oburzona takim stanem rzeczy, a Twitch powinien bnanować nieco inne osoby pod względem ubioru.

 CZYTAJ TAKŻE: Twitch: Streamerka pokazała, że basen i laptop to zły pomysł

TheDanDangler za pomocą swojego Twittera oznajmiła, że otrzymała bana za wyzywający strój. Dodała do tego zdjęcie, jak owy outfit wyglądał. Na tym jednak się nie zakończyło, ponieważ TDD poruszyła kwestię tego, co jej zdaniem powinno być blokowane. Rzeczywiście, kiedy przyjrzymy się jej strojowi, to ten nie jest wyzywający. Najprawdopodobniej osoby z Twitcha nałożyły blokadę za wycięcia w spodniach, wszak trudno doszukiwać się w tym przypadku czegoś innego. 

Właśnie dostałam bana na Twitchu za ten strój, tymczasem… – nawiązała TheDanDangler.

Amerykanka wskazała, że Twitch powinien zająć się kobietami, które streamują z basenu. Jej zdaniem to właśnie ich stroje są wyzywające, wszak to one chodzą w bikini. Czy w praktyce to coś zmieni? Raczej nie, ponieważ w bikini można być ubranym pod warunkiem streamu z basenu lub plaży.

Sprawa wydaje się być poważna, ponieważ streamerka napisała odwołanie, które finalnie zostało odrzucone. Ponadto konto owej pani jest zagrożone usunięciem z serwisu. Cała historia znalazła jednak swój finał po godzinie 1:00 dzisiejszego dnia. Konto zostało zawieszone na 24 godziny, jednak ostrzeżenie pozostanie. Ponadto władze platformy dały jasno do zrozumienia, że dalsze naruszanie wytycznych społeczności może skutkować permanentną blokadą.


 CZYTAJ TAKŻE: Twitch: Streamerka pokazała, że basen i laptop to zły pomysł