Respawn.pl

TYLOO ogłasza nowy, międzynarodowy skład CS:GO!

Autor: Maks Bartosik
sk0R IHC

Do sporych zmian doszło w składzie TYLOO. Chińska organizacja zdecydowała się na kompletną przebudowę swojej sekcji CS:GO i pójście w stronę międzynarodowego rosteru!

O TYLOO na scenie CS:GO zrobiło się ostatnio nieco ciszej, głównie za sprawą gorszych wyników odnoszonych przez zespół. Attacker i spółka nie zdołali wywalczyć awansu na ostatni turniej rangi Major w CS:GO, a w pozostałych rozgrywkach również nie odnosili sukcesów. Antidotum na problemy chińskiej formacji mają być zmiany, które zostały ogłoszone w tym tygodniu.

TYLOO żegna czterech graczy!

Organizacja postanowiła pożegnać się z czwórką zawodników i drużynę opuścili Attacker, Summer, DANK1NG oraz aristo. W zespole pozostał jedynie Freeman. Podjęto również decyzję o przywróceniu do składu SLOWLY’ego, który wcześniej pełnił rolę rezerwowego w chińskiej formacji.

Kierunek Europa

Włodarze TYLOO zmienili swoje podejście do sekcji CS:GO i zamiast budować w 100% azjatycki skład, zdecydowali się na zakontraktowanie zawodników z Europy. W ten sposób do nowego składu TYLOO dołączyła dwójka byłych zawodników Partizan Esports – Luka “emi” Vuković oraz Martin “ROGA” Rogić. Do tego organizacja postawiła także na byłego trenera serbskiego klubu – Nestora “LETN1” Tanića oraz jego asystenta – Darko “⁠soLo⁠ Mitića.

Mongolski diament uzupełnia skład

Ostatnim elementem układanki TYLOO została była gwiazda IHC Esportssk0R. 21-letni reprezentant Mongolii kojarzony może być z świetnego występu podczas IEM Katowice 2023, jednak z nieznanych przyczyn w marcu IHC zakończyło z nim współpracę.

Skład TYLOO prezentuje się następująco:

Serbia Luka “⁠emi⁠ Vuković
Hong Kong WingHei “⁠Freeman⁠ Cheung
China Kelun “⁠SLOWLY⁠ Sun
Croatia Marin “⁠ROGA⁠ Rogić
Mongolia Tengis “⁠sk0R⁠ Batjargal

Serbia Nestor “⁠LETN1⁠ Tanić (trener)
Serbia Darko “⁠soLo⁠ Mitić (drugi trener)

Na ławce rezerwowych chińskiej organizacji znajduje się czwórka graczy:

China YuLun “⁠Summer⁠ Cai
China YuanZhang “⁠Attacker⁠ Sheng
China Zhenghao “⁠DANK1NG⁠ Lv
China Shengjun “⁠aristo⁠ Jin