Respawn.pl

Uczestnicy DreamHack Tours 2016

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wiemy już, jakie zespoły pojawią się na tegorocznym DreamHack Tours, gdzie bez wątpienia stoczą między sobą zacięty bój o pulę 50 000 dolarów i 2 miejsca w bezpośrednim turnieju kwalifikacyjnym do następnego majora, jakim jest oczywiście ESL One Cologne 2016.

Drugie zamknięte kwalifikacje obyły się bez niespodzianek. Zwycięsko wyszły z nich bowiem ekipy GODSENT, ENCE, Epsilon oraz MK czyli ex-E-Frag.net, czego można się było spodziewać. Żałować można jedynie formacji AGG, jako iż nie podołała ona zawodnikom ENCE eSports. Niemniej, nie zapominajmy, że Finów od dłuższego czasu nieprzerwanie i z powodzeniem wspiera były reprezentant Ninjas in Pyjamas – doświadczony, a przy tym nadzwyczaj utalentowany Aleksi “allu” Jalli. Drużyna, której trenerem jest Kuba “KubiK” Kubiak, była co prawda bliska awansu, o czym świadczy wynik spotkania (13:16 na de_dust2, 16:9 na de_inferno oraz 13:16 na de_train), jednak Polakom po raz kolejny zabrakło szczęścia w kluczowych momentach gry. O wszystkim przesądziły pojedyncze rundy.

Na DreamHack Regional Minor Championship Europe wystąpią:

[flag dk]dignitas[/flag] [flag dk]SK[/flag] [flag pl]CSGL[/flag] [flag eu]HellRaisers[/flag]
[flag se]GODSENT[/flag] [flag fi]ENCE[/flag] [flag se]Epsilon[/flag] [flag bg]MK[/flag]

 

Każdy z uczestników prezentuje raczej zbliżony poziom, co sugeruje wyrównaną walkę. Trzymajmy kciuki za chłopaków z CSGL. Triumf jest jak najbardziej w ich zasięgu.