Respawn.pl

Strona główna » UDAŁO SIĘ! UNGENTIUM I WISŁA KRAKÓW W PLAY-OFFACH PINNACLE WINTER SERIES

UDAŁO SIĘ! UNGENTIUM I WISŁA KRAKÓW W PLAY-OFFACH PINNACLE WINTER SERIES

Autor: Krzysztof Sarna

UDAŁO SIĘ! UNGENTIUM wraz z Wisłą All iN! Games Kraków zameldowały się w fazie pucharowej Pinnacle Winter Series 3. Musieliśmy na to czekać aż pięć dni, ale najważniejszy jest fakt, że wszystkie trzy polskie ekipy przebrnęły przez ten etap i już w nadchodzący poniedziałek będą rywalizować w etapie play-off.

Nie ma już co roztrząsać, że zarówno UNGENTIUM, jak i Biała Gwiazda mogły już wczoraj przypieczętować awans do fazy play-off. Najważniejszy jest fakt, że obie te ekipy są nadal na polu bitwy i już w poniedziałek rozpoczną decydującą walkę o mistrzostwo PWS3. 

Piątek rozpoczął się wyśmienicie, ponieważ od wygranej UNGENTIUM nad Tricked. Jeszcze przed startem tych zawodów uważaliśmy, że to ekipa z Danii wygra te zawody. W końcu skandynawscy zawodnicy zajmują 50. pozycję w światowym rankingu HLTV, podczas gdy podopieczni Macieja “Luza” Bugaja są na 86. lokacie. Pojedynek ten rozpoczął się pod dyktando Tricked, które okazało się lepsze na Vertigo, triumfując 16:10. Drużyna znad Wisły zrewanżowała się na Mirage’u i to dokładnie tym samym wynikiem. Najbardziej jednostronne było Inferno, bowiem Dominik “GruBy” Świderski i jego koledzy triumfowali do siedmiu. Dzięki temu UNGENTIUM już w poniedziałek rozpocznie zmagania w fazie play-off. Z kolei Tricked pożegnało się z Pinnacle Winter Series 3.

CZYTAJ TAKŻE: m0NESY będzie ubiegał się o drugie obywatelstwo

Spotkanie krakowskiej Wisły było czymś na znak bułki z masłem. Biała Gwiazda przejechała się po młodych talentach z Astralis. Podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego w mgnieniu oka rozprawili się z Duńczykami. Organizacja z Małopolski objęła prowadzenie dzięki wygranej na Overpassie do sześciu. Następnie zawody przeniosły się na Mirage’a, na którym Wiślacy triumfowali 16:5. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Michał “snatchie” Rudzki, którego stosunek zabójstw do śmierci wyniósł 46-23, co przełożyło się na rating w postaci 1.64. Krakowska Wisła już w poniedziałek wznowi zmagania w Pinnacle Winter Series 3 w fazie play-off. Z kolei Astralis Talent pożegnało się z turniejem. 

Piątkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

UNGENTIUM 2:1 Tricked – Vertigo 10:16, Mirage 16:10, Inferno 7:16

Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Astralis Talent – Overpass 16:6, Mirage 16:5