Respawn.pl

Strona główna » Virgil van Dijk będzie grał do jednej bramki z Polakiem!

Virgil van Dijk będzie grał do jednej bramki z Polakiem!

Autor: Maciek Paszkiewicz
zdjęcie z fify 22

Virgil van Dijk, podstawowy obrońca i gwiazda Liverpoolu, został nowym ambasadorem Tundry Esports. To aktualna organizacja esportowa damiego!

Tundra Esports w sezonie 2021/2022 bardzo mocno się rozwinęła, szczególnie na wirtualnych boiskach. Zawodnicy organizacji odnosili świetne wyniki i duża była w tym zasługa Damiana “damiego” Augustyniaka. Rodak wygrał Premier League, a do tego razem z reprezentacją Polski zdobył wicemistrzostwo świata, eliminując z turnieju topowe ekipy. Początek FIFY 22 nie wskazywał na takie sukcesy, ale w kolejnych miesiącach było już tylko lepiej. Zdecydowanie to był udany rok zarówno dla Damiana, jak i jego organizacji.

W czwartek ogłoszono kolejne wzmocnienie Tundy, ponieważ jej ambasadorem został Virgil van Dijk. To podstawowy obrońca Liverpoolu, wicemistrzów Premier League, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy The Reds oraz reprezentacji Holandii. Warto podkreślić, że Virgil będzie nie tylko ambasadorem marki, ale został także jej akcjonariuszem, co na pewno pomoże tej drużynie finansowo.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejna zmiana w ENCE na horyzoncie? Hades opuści zespół?

Po sukcesach, które niewątpliwie damie miał w tym roku, nie wiemy, czy w przyszłym sezonie dalej Polak będzie bronił barw tej organizacji. Aktualnie ma jeszcze ważny kontrakt, jednak kwestia przedłużenia dalej nie została rozstrzygnięta. Rozmowy są w toku, ale przeszkód jest kilka, w tym m.in. przeprowadzka damiego do Polski.