Respawn.pl

virtuoso uzupełni skład Anonymo?

Autor: Krzysztof Sarna

Anonymo Esports w ostatnim okresie ukierunkowane i nastawione było na poszukiwanie piątego zawodnika. Wydaje się jednak, że polska organizacja zmierza ku końcowi w tym procesie, o ile już go nie zakończyła. Ostatnim elementem całej układanki ma być Karol “virtuoso” Wrześniewski. 

virtuoso nowym graczem Anonymo?

W miniony wtorek, 29 sierpnia na Twitterowym profilu “Leaków polskiego podwórka cs:go” ukazał się wpis poświęcony właśnie Anonymo Esports. Jak twierdzą “Leaki” piątym zawodnikiem ma stać się virtuoso. Co więcej, ma on przebywać aktualnie z drużyną na bootcampie. 

Wrześniewski jest 21-latkiem, który do tej pory grał chociażby w LODIS czy ex-LODIS. Na ten moment jest reprezentantem Teamu Singularity, z którym dokładnie dziesięć dni temu sięgnął po mistrzostwo dziesiątego sezonu drugiej dywizji European Pro League, wygrywając w finale z PGE Turowem Zgorzelec. Na swoim koncie ma także triumf w dziewiątym sezonie tych rozgrywek. virtuoso może także pochwalić się wygraną w ESEA Cash Cup W 2022 roku. 

ORKS kontra Astralis w drugim dniu EPL-a

Luka w zespole Anonymo Esports powstała dokładnie 7 sierpnia, kiedy to zespół opuścił Bartłomiej “mASKED” Trybuła. 22-latek w sumie reprezentował barwy “Anonimowych” zaledwie przez dwa miesiące. Udało mu się dotrzeć do ćwierćfinału CCT North Europe Series #5.

Jeżeli plotki się potwierdzą, wówczas skład Anonymo Esports będzie prezentować się następująco:

  • Dawid “lunAtic” Cieślak
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Dawid “SaMey” Stańczak
  • Karol “virtuoso” Wrześniewski
  • Vincent “vinS” Jozefiak – trener