Respawn.pl

Virtus.pro nie zagra na Majorze!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejną bardzo dużą niespodziankę doczekali się kibice CS:GO. Swojego tytułu z poprzedniego Majora w Rio nie obronią gracze Virtus.pro, którzy odpadli z RMR z bilansem 1-3. 

Nie takiego występu na europejskim RMR spodziewali się gracze Virtus.pro, którzy niespodziewanie odpadli już na etapie turnieju kwalifikacyjnego. Rosyjska drużyna z tylko jednym zwycięstwem i blamażem wraca do domu.

Virtus.pro nie zagra na Majorze

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał, jednak uznana marka i ostatni zwycięzca Majora, nie zagra na ostatnim najważniejszym dla graczy turnieju tej rangi w CS:GO. Blamaż jaki zaserwowali sobie gracze Virtus.pro szokuje nie tylko ich, ale także kibiców. Cieszą się natomiast krytycy znanej organizacji i rosyjskiej drużyny.

Początek rywalizacji w grupie A w ramach europejskiego RMR nie zapowiadał takiej sensacji, bowiem Virtus.pro wygrało w pierwszym meczu na SAW. To jednak kolejne pojedynki zdecydowanie nie poszły po myśli rosyjskiej drużyny, która przegrała z niżej notowanymi rywalami. Pierwszym katem VP było ukraińskie B8, a drugim zespół Polaka Karola “rallen” Rodowicza, czyli Into the Breach.

W meczu eliminacyjnym Virtus.pro musiało zmierzyć się z MOUZ, które także nie prezentuje wysokiej formy. To jednak mało kto się spodziewał, że zwycięzcy poprzedniego Majora grający wtedy pod nazwą Outisders nie zagrają na ostatnim turnieju tej rangi w CS:GO. To jednak się stanie, bo Rosjanie przegrali już po dwóch jednostronnych mapach z myszami i jadą do domu. Co ciekawe, w drużynie tuż przed ostatnim meczem nastąpiła zmiana, a miejsce Aleksandr “⁠KaiR0N-⁠” Anashkin zajął rezerwowy David “n0rb3r7″ Danielyan.

Virtus.pro vs MOUZ – 0:2

  • Mirage – 16:9
  • Ancient – 16:5

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.