Respawn.pl

Virtus.pro vs. Hellraisers – zapowiedź

Autor: Sergiusz Lelakowski

W aktualnie trwającej imprezie Starladder i-league Invitational Virtus.pro przedostało się do fazy playoff i zagra z Hellraisers o dalszy udział w evencie. A wszystko przed publiką na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

Wczorajszy dzień okazał się być całkiem udany dla polskich drużyn CS:GO. AGG wygrało z LDLC, Dobry&Gaming(ex-CSGL) wyszło zwycięsko z pojedynku z Natus Vincere, a “Virtusi” pokonali aktualną drużynę s1mple’a, Worst Players. Ci ostatni zmierzą się dzisiaj z Hellraisers w półfinale drabinki wygranych turnieju.

Ostatnio z HR graliśmy na CEVO Gfinity Season 9 Finals, gdzie ekipa bondika pokonała Virtus.pro. “Nasi”, jak wiemy, nie trzymają stabilnej formy. Po zwycięstwie z EnVyUs przegrali z G2 druzgoczącym wynikiem 0:2. Trzeba jednak zaznaczyć, że Shox i spółka radzą sobie w ostatnim czasie znakomicie, czego nie można powiedzieć o Virtus.pro

Hellraisers pokonało wczoraj SK Gaming znakomitym wynikiem 2:0(dwa razy 16:5). Panowie grają u siebie i na pewno są zmotywowani, by zwyciężyć w tym turnieju. Ukraińcom ostatnio nie idzie źle, czego dowodem są wygrane z takimi zespołami jak ENCE, Penta, czy polskie ex-CSGL.

Start – ok. 14:30, chwilę po zakończeniu meczu Navi vs. Flipsid3. Mecz obejrzeć będzie można tutaj