Respawn.pl

Strona główna » Virtus.pro walczy z Wisłą o pozostanie w kwalifikacjach WESG!

Virtus.pro walczy z Wisłą o pozostanie w kwalifikacjach WESG!

Autor: Aleksander Kurcoń
Virtus.pro

Zapowiada nam się kolejny intensywny dzień z rozgrywkami online. W grze dzisiaj Virtus.pro, Aristocracy, Wisła All in Games Kraków, Izako Boars i Pompa Team.

WESG

Dzisiaj poznamy pierwsze drużyny, które pożegnają się z zamkniętymi kwalifikacjami do WESG. W pierwszym spotkaniu Pompa Team zmierzy się z ENRAGE. Bułgarzy w ostatnim meczu pokazali pazur i byli bliscy pokonania Illuminar Gaming, ale ostatecznie nie zdołali dokończyć dzieła zniszczenia. Pompa Team zaś po udanej pierwszej mapie ze SKADE, później nie miała już nic do gadania i została zmiażdżona przez rywali. Jak tym razem Polacy zaprezentują się w starciu z Bułgarami? Początek spotkania o 17:30. Przegrany żegna się z kwalifikacjami.

W drugim meczu kwalifikacyjnym Virtus.pro zmierzy się z Wisłą All in! Games Kraków. Snax i spółka ponieśli zaskakującą porażkę z x-kom AGO, dlatego dzisiaj będą musieli walczyć o życie z Białą Gwiazdą. Ta również się nie popisała i przegrała 0:2 z Aristocracy. Faworytem dzisiejszego meczu jest VP. Początek meczu o 20:30, lecz start zapewne się trochę opóźni, bowiem Wisła gra jeszcze z Winstrike o 18:30.

Qi Banja Luka 

Dzisiaj toczą się również inne zamknięte kwalifikacje do turnieju – Aristocracy zmierzy się ze SKADE. Jest to spotkanie półfinałowe, dlatego kto wygra dzisiaj, zagra w następnym meczu o awans do turnieju głównego. Rywal ArcySKADE – w ostatnim czasie toczy istny maraton gier z Polakami, a co gorsze, ten maraton wygrywa. Zwycięstwa kolejno z Izako Boars, Pompa Teamem i x-kom AGO mogą mówić wiele. Miejmy nadzieję, że TaZ i spółka zakończą tę serię Bułgarów. Początek spotkania już o 12:00.

LOOT.BET 

I na koniec ulubione rozgrywki Polaków – LOOT.BET. W pierwszym spotkaniu zobaczymy Izako Boars versus Nordavind. Obie ekipy mają bilans 1-1. NEEX i reszta w ostatnim czasie radzą sobie w kratkę. Norwedzy zaś co prawda są niżej notowani w rankingu, ale w ostatnim czasie pokonali takie drużyny jak LDLC czy pro100, dlatego dziś są faworytem spotkania. Początek o 15:30.

Ostatnim spotkaniem na dziś jest mecz pomiędzy Winstrike a Wisłą All in! Games Kraków. Biała Gwiazda może już dziś awansować do fazy play-off LOOT.BET Season 5, potrzebuje tylko wygrać z Kazachami, Ukraińcem i Rosjaninem. Początek meczu o 18:30.

Plan rozgrywek na dziś:

12:00 Aristocracy – SKADE – kwalifikacje Qi Banja Luka (transmisja)

15:30 Izako Boars – Nordavind – LOOT.BET Season 5 (transmisja)

17:30 Pompa Team – ENRAGE – kwalifikacje WESG (transmisja)

18:30 Wisła Kraków – Winstrike – LOOT.BET Season 5 (transmisja)

20:30 Wisła Kraków – Virtus.pro – kwalifikacje WESG (transmisja)