Respawn.pl

W Counter-Strike 2 pojawi się nowa skrzynka i nowy nóż?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 nóż Kukri

Counter-Strike 2 już niedługo może doczekać się swojej pierwszej skrzynki. Wskazuje na to ostatnia aktualizacja, która przyniosła poszlakę w postaci nowego kodu gry.

Counter-Strike 2 z pierwszą swoją skrzynką? 

Do tej pory Counter-Strike 2 nie doczekał się nowej zawartości, odkąd gracz miała swoją premierę. Valve skupia się głównie na poprawie wydajności i naprawie błędów, których nie brakuje. Świadczy o tym między innymi ostatnia niesłuszna fala banów, spowodowana aktualizacją sterowników do kart graficzny Nvidia.

To jednak najnowsza aktualizacja do Counter-Strike 2 spowodowała, że Valve najprawdopodobniej myśli nad dodaniem nowej skrzynki do gry. Byłaby to pierwsza skrzynka ze skinami do broni dodana po premierze nowej wersji, co z pewnością nieco zaciekawiłoby graczy. Wszystko przez nowy silnik, na którym skiny wyglądają nieco ładniej, oczywiście nie wszystkie.

Jak można zobaczyć w plikach gry, Valve dodało kod związany z set_community_33, czyli najprawdopodobniej nową skrzynką, która na ten moment zawiera skiny ze skrzynki Revolution. Nie wiemy na ten moment czy Valve planuje po prostu wydanie nowej skrzynki, a to jedynie lekka ściema, czy doczekamy się skrzynki z odnowionymi skinami, czego raczej producent nie robi.

Nowy nóż w CS2 już niebawem?

Dodatkowo Valve w kodzie gry ujawniło nieco więcej o długo wyczekiwany nożu, o którym pierwszy raz usłyszeliśmy w marcu tego roku – Kukri. Wygląda na to, że producent dopieszcza ostatnie kwestie, bo zdążył już skiny do nowego noża, który jak na ten moment wygląda, będzie miał dwanaście wersji kolorystycznych.

Jak prezentuje się nóż Kukri, można zobaczyć na poniższym filmiku od użytkownika platformy X – @ArowCS

Co ciekawe, to nie koniec nowości, jakie czekają nas w Counter-Strike 2. Valve już teraz pracuje nad nowym medalem za 2024 rok, który otrzyma sześć wersji. Oczywiście medal będzie można uzyskać po wbiciu 40 poziomu.