Respawn.pl

W CS2 doczekamy się skinów do Zeusa? Pliki warsztatu na to wskazują!

Autor: Maks Bartosik
Zeus x27

Możliwe, że w Counter-Strike 2 doczekamy się skinów do Zeusa. Valve zaktualizowało niedawno modele broni w zasobach warsztatu, a wśród nich jest m.in. właśnie Zeus-27!

O tym, że Counter-Strike 2 przyniesie wiele zmian, wiemy nie od dziś. Z każdym dniem jednak na jaw wychodzą kolejne ciekawe informacje o CS2 i nowościach, które szykuje dla nas Valve. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w CS2 będziemy mieli do czynienia z nowym systemem wyborem broni, a także pojawi się możliwość anulowania zakupu podczas rundy. Więcej o tych zmianach przeczytacie tutaj.

Kilka dni temu jeden z użytkowników Twittera o nicku Aquarius zauważył, że Valve zaktualizowało modele broni na stronie zasobów warsztatu. To właśnie stamtąd można pobierać modele broni, by później tworzyć m.in. skiny do nich. Wśród tych modeli znalazł się m.in. model do Zeusa x27, co może wskazywać na to, że w CS2 pojawią się długo wyczekiwane skiny do tej broni.

Ten sam użytkownik sprawdził, że model Zeusa x27 nie pozwala obecnie na dodawanie do niego naklejek czy tabliczek z nazwą. Co jednak ciekawe, wspiera funkcję StatTrak, podobnie jak jest w przypadku skinów do noży. Taki obrót spraw powoduje, że faktycznie możemy spodziewać się skinów do Zeusa x27 w CS2