Respawn.pl

W końcu! Naklejki BLAST.tv Major na przecenie

Autor: Krzysztof Sarna

Miesiąc i dwa dni. Dokładnie tyle czasu musiało minąć od zakończenia wielkiego finału BLAST.tv Paris Major, by twórcy gry wprowadzili przecenienie naklejek. W końcu jednak cała społeczność może się cieszyć niższymi cenami wlepek i zaopatrzyć swój ekwipunek “za grosze”.

Naklejki BLAST.tv Paris Major za grosze!

Minionej nocy do Counter-Strike’a: Global Offensive zawitała zmiana, w wyniku której naklejki z minionego, ostatniego Majora w CS:GO zostały przecenione. Nie mówimy tu jednak o samym słowie “przecena”, a konkretnym działaniu. Ceny niższe aż o 75% to po prostu idealna okazja do tego, by zaszaleć i kupić naprawdę wiele kapsułek. To właśnie teraz opłaca się najbardziej i taniej już nie będzie. Przynajmniej jeśli chodzi o wlepki z turnieju wspieranego przez Valve w Paryżu.

CZYTAJ TAKŻE: Modernizuj ile chcesz – recenzja klawiatury Cooler Master CK720

Przyjrzymy się jeszcze, jak kształtują się poszczególne ceny. Do tej pory każdą z kapsułek mogliśmy zakupić za 4,10 PLN. Teraz jednak, w wyniku obniżki o 3/4 ceny każdy z pojemników jest dostępny za 1,05 zł. To świetna kwota i nie ma się co oszukiwać, że jest to perspektywiczna inwestycja. Tak więc za lekko ponad złotówkę możemy zaopatrzyć swój ekwipunek w kapsułę z naklejkami bądź autografami legend, pretendentów, kandydatów, a także mistrzów – Teamu Vitality. 

Bez zmian natomiast pozostały ceny przepustek widza zarówno w wersji podstawowej, jak i z żetonami.