Respawn.pl

KTO ZGARNIE KORONĘ CS:GO? CZAS NA FINAŁ PGL MAJOR ANTWERP!

Autor: Michał Maćkowski
PGL Major Antwerp

Już dzisiaj czeka nas prawdziwe święto CS:GO! O 20:00 rozpocznie się wielki finał PGL Major Antwerp, gdzie zobaczymy dwie najlepsze ekipy na świecie – FaZe oraz Natus Vincere. 

PGL Major Antwerp jest już na ostatniej prostej, która zakończy się wielkim finałem z udziałem dwóch aktualnie największych potęg światowego CS:GO! W finale najważniejszego do tej pory turnieju w tym roku zobaczymy tak naprawdę dwóch faworytów do zwycięstwa całego turnieju – FaZe oraz Natus Vincere.

Przed rozpoczęciem turnieju wielu ekspertów jak i sympatyków CS:GO obstawiało, że to właśnie FaZe lub Natus Vincere sięgną po zwycięstwo PGL Major Antwerp. Dwie aktualnie najlepsze drużyny według światowego rankingu HLTV (FaZe #1, Natus Vincere #2) do tej pory nie miały okazji zmierzyć się między sobą podczas pierwszego tegorocznego Majora. Ostatnie spotkanie z udziałem tych dwóch znakomitych ekip, mogliśmy oglądać podczas finałów czternastego sezonu ESL Pro League. W ćwierćfinale ekipa Finna “karrigana” Andersena zdołała wyeliminować NaVi i ostatecznie wygrać całe rozgrywki.

Teraz Natus Vincere będzie miało okazję zrewanżować się FaZe, lecz na pewno nie będzie to takie proste. Międzynarodowy zespół mimo potknięcia z ENCE na samym początku rywalizacji, zdołał szybko wrócić na właściwy tor i od tamtej pory wyeliminował z turnieju czarnego konia – Spirit oraz w niezłej formie Ninjas in Pyjamas.

Wielki finał PGL Major Antwerp z pewnością przyniesie nam niesamowicie dużo emocji i fantastycznych akcji. Ostateczna batalia w Antwerpii rozpocznie się równo o godzinie 20:00 i rozegrana zostanie w systemie BO3. Przed finałem będziemy mieli okazję obejrzeć jeszcze showmatch z udziałem dziesięciu zawodników, którzy odpadli już z turnieju. Transmisja z polskim komentarzem dostępna będzie na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego. 

WIĘCEJ INFORMACJI O PGL MAJOR ANTWERP MOŻECIE ZNALEŹĆ W NASZEJ SPECJALNEJ RELACJI!