Respawn.pl

Wieczór z AGG i iNETKOXTV

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wszyscy fani polskiego CSa będą musieli się rozdwoić, bowiem o godzinie 20:00 dwie drużyny z naszego kraju zagrają dwa emocjonujące mecze. AGG zagra z ALTERNATE a iNETKOXTV z Tricked.

Team AGG w ostatnim czasie dosyć często spotykało na swojej drodze ALTERNATE. Wczoraj razem rozegrali pojedynek w ramach BlasterX INETKOX League Season 1, pojedynek, który przegrali. Wpływ na to mógłby mieć fakt, iż tego samego dnia drużynę opuścił ich trener, Kubik. Kilka dni wcześniej również zagrali przeciwko tej samej formacji na eliminacjach do Dreamhack Summer 2016 i ten mecz wygrali 2:1. Dzisiejsze spotkanie będzię walką o Operation Kinguin #3.

INETKOXTV zagra pojedynek w ramach wspomnianej ligi BlasterX INETKOX League Season 1. “Młodziaki” w ostatnim czasie zagrali na turnieju GEFORCE CUP, odbywającym się w czasie imprezy ESPORTNOW we Wrocławiu. Odpadli wtedy w półfinale w meczu przeciwko Team Refuse.

Team AGG zagra z ALTERNATE o godzinie 20:00 w systemie BO3. INETKOXTV zaś w nietypowym formacie BO2, również o 20. Stream z AGG obejrzycie tutaj a “Koxów” w tym miejscu.