Respawn.pl

Wiemy z kim Virtus.pro zagra w półfinale ELEAGUE

Autor: Sergiusz Lelakowski

Już za kilka dni poznamy zwycięzcę wielkiego turnieju ELEAGUE, w którego puli znajduje się kolosalne 1 400 000 $. Dzisiaj poznaliśmy pary półfinałowe. Powalczą one o Wielki Finał.

Dla przypomnienia, w ćwierćfinałach swoje mecze wygrały takie zespoły jak Na’Vi, Fnatic, mousesports i Virtus.pro. Te formacje pojadą do Cobb Energy Performing Arts Centre, by rozegrać ostatnie starcia przed dużą widownią.

eleague semi

Ikonografia powyżej przedstawia wspomniane pary ćwierćfinałowe. Jak widzimy, Virtus.pro zmierzy się z mousesports. Do tej pory na turniejach LAN-owych Polakom szło nieźle w meczach przeciw ekipie NiKo. Miejmy nadzieje, że teraz będzie podobnie. Szczególnie, że po wygranej z mousesports “Virtusi” spotkają się w finale z Na’vi lub Fnatic – z jedną z dwóch drużyn, które borykają się w ostatnim czasie z problemami.

Półfinały ELEAGUE odbędą się 27 lipca i rozegrane zostaną w formacie BO3. Trzymajmy kciuki za TaZa i spółkę – już zaszli razem bardzo daleko i miejmy nadzieję, że ta passa zostanie podtrzymana.