Respawn.pl

Winterfox zmienia zawodnika

Autor: Sergiusz Lelakowski

Członkowie byłej ekipy Jacoba “pyth’a” Mourujärvi’ego, ekipy Winterfox, w związku z niezadowalającymi wynikami, jakich ta wciąż doświadczała po jego odejściu, postanowili dokonać roszad w zespole. Tym samym, wśród chłopaków nie zobaczymy więcej desi’ego, którego miejsce zajmie hades.

Szwed, który wraz z Ninjas in Pyjamas, swoją obecną brygadą, zwyciężył wczoraj w tegorocznej edycji DreamHack Masters, był niegdyś głównym filarem amerykańskiej drużyny. Gdy po fatalnych wynikach w eliminacjach do DreamHack Cluj-Napoca niespodziewanie opuścił swoich team mate’ów, podobnie jak zrobił to Devilwalk, wiele się zmieniło. Uzyskiwane przez chłopaków – a przypomnijmy, że przyjęli oni wówczas do siebie flowsicK’a i właśnie desi’ego – rezultaty, jak 7-8. miejsce w turnieju od iBUYPOWER, również 7-8. w RGN Pro Series Championship czy – w szczególności – nieudany występ w Amerykańskim Minorze, gwarantującym możliwość bezpośredniej walki o miejsce w finałowej szesnastce MLG Columbus, nie napawały optymizmem, stąd decyzja o zmianie. Dlaczego jednak akurat za Dereka? Najprawdopodobniej dlatego, że wciąż nie potrafił dogadać się z resztą, co bez wątpienia utrudniało efektywną grę zespołu.

Aktualny line-up Winterfox:
[flag us]Alexander “LeX” Deily[/flag][flag fr]David “Xp3” Garrido[/flag][flag us]Todd “anger” Williams[/flag][flag us]Kyle “flowsicK” Mendez[/flag][flag ca]Warren “hades” Rettich[/flag]

Co ciekawe, Kanadyjczyk doskonale zna się zarówno z Alexandrem, jak i z Toddem, bowiem wszyscy trzej reprezentowali przed rokiem Mythic, i wychodziło im to całkiem nieźle. Oby teraz też tak było.