Respawn.pl

Strona główna » Wisła Kraków i UNGENTIUM przegrywają w PWS3 i jutro zagrają w meczu ostatniej szansy

Wisła Kraków i UNGENTIUM przegrywają w PWS3 i jutro zagrają w meczu ostatniej szansy

Autor: Krzysztof Sarna

Dobra passa polskich formacji została przerwana. UNGENTIUM oraz Wisła Kraków przegrały swoje czwartkowe spotkania w Pinnacle Winter Series 3. Oznacza to, że obie te drużyny mają bilans w postaci dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Jutro zagrają w meczu ostatniej szansy o awans do fazy play-off. 

UNGENTIUM marzenia o awansie do play-offów Pinnacle Winter Series 3 musi odłożyć co najmniej na jutro. Wojciech “Prism” Zięba i jego koledzy nie poradzili sobie z Endpoint. Ekipa znad Wisły przegrała na dwóch mapach i to bardzo gładko. Najpierw nie powiodło się na Nuke’u, którego wybrała 28. formacja świata, wszak Polacy zdobyli zaledwie sześć oczek. Z kolei na własnym podwórku, a więc Inferno było prawie że podobnie, ponieważ Endpoint triumfował do ośmiu. Oznacza to, że Kia “Surreal” Man i jego koledzy awansowali do etapu pucharowego PWS3. Natomiast gracze Macieja “Luza” Bugaja będą mieć jutro ostatnią szansę, by dostać się do walki o końcowe mistrzostwo. Ewentualna porażka oznaczać będzie pożegnanie się z imprezą. 

CZYTAJ TAKŻE: Amouranth straciła 2 miliony dolarów! Nie zgadniecie w jaki sposób

Biała Gwiazda także nie sprostała w czwartek, przez co jutro zagra w meczu ostatniej szansy. Wisła All iN! Games Kraków uległa Apeks także 0:2. Pierwsza mapa nie miała żadnego większego kontekstu, ponieważ organizacja z Małopolski przegrała do siedmiu. O wiele ciekawiej i lepiej było na Overpassie. To na tej lokacji podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego przegrywali w pewnym momencie 8:12 czy 10:13. Jednakże udało im się doprowadzić do remisu, a nawet wyjść na prowadzenie 14:13. W ostateczności o triumfatorze przesądziła dogrywka, w której Grzegorz “SZPERO” Dziamałek i jego koledzy byli nieobecni. 

Czwartkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

UNGENTIUM 0:2 Endpoint – Vertigo 6:16, Inferno 8:16

Wisła All iN! Games Kraków 0:2 Apeks – Nuke 7:16, Overpass 15:19