Respawn.pl

Strona główna » Wisła Kraków zagra o finał Pinnacle Winter Series 1! Zobaczymy także AGO

Wisła Kraków zagra o finał Pinnacle Winter Series 1! Zobaczymy także AGO

Autor: Krzysztof Sarna

Czeka nas wielki dzień. Wisła All iN! Games Kraków powalczy o awans do finału Pinnacle Winter Series 1. Jednak na organizacji z Małopolski dziś nie spoczniemy, ponieważ na serwerze pojawi się jeszcze x-kom AGO. 

Wisła All iN! Games Kraków dokonała wczoraj czegoś niesamowitego. Nie tylko pokonała FURIĘ, ale na dodatek ją zmiażdżyła. Tak więcej dziś organizacja z Małopolski powalczy o przepustkę do finału Pinnacle Winter Series 1. Do tego do akcji wraca x-kom AGO. 

Wydaje się, że dziś Krzysiek “Goofy” Górski i jego koledzy będą mieć o wiele łatwiejszą przeprawę, aniżeli wczoraj. Ich rywalem w walce o wielki finał będzie Apeks, które aktualnie plasuje się na 47. lokacie w światowym rankingu HLTV. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, jak tego typu formacje są wymagające. To, że wczoraj Biała Gwiazda zdeklasowała FURIĘ, wcale nie oznacza, że dzisiejsza potyczka będzie łatwą przeprawą. Tym bardziej przecież, że po drugiej stronie serwera znajdą się tacy zawodnicy jak Martin “STYKO” Styk czyk Joakim “jkaem” Myrbostad. Faktem natomiast jest, że gracze Mariusza “Loorda” Cybulskiego w ostatnich tygodniach prezentują świetną dyspozycję i widać, że w ich grze “coś gra”. Do tego są obecnie wyżej w rankingu HLTV, ponieważ zajmują 34. miejsce. Tak więc to polski zespół podchodzi do tej konfrontacji w roli faworyta. 

Trzy godziny później do gry wejdzie x-kom AGO, które stoczy swój trzeci pojedynek w ramach kwalifikacji do Elisa Invitational Winter 2021. Jak na razie “Jastrzębie” mają bilans 1-1 po tym, jak przegrały z Savage i pokonały Fnatic Rising. Przypomnijmy, że potrzeba trzech wygranych, by dostać się do ćwierćfinału. Następnie cztery ekipy, które wygrają w ćwierćfinałach, dostaną się do głównego turnieju. Dzisiejszego wieczoru zapowiada się wyrównane spotkanie, ponieważ organizacja z Warszawy jest 55. siłą świata, podczas gdy LFO jest na 65. posadzie. Drużyna z Australii górowała nad HAVU, ale nie sprostała Eternal Fire. Teoretycznie to Polacy powinni wyjść zwycięsko z tego starcia, jednakże śmiało można oczekiwać od tego pojedynku trzech map. 

Harmonogram środowych spotkań polskich formacji prezentuje się następująco:

15:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Apeks – BO3 [Transmisja]

18:00 | x-kom AGO vs. LookingForOrg – BO3 [Transmisja]

CZYTAJ TAKŻE: