Respawn.pl

WolfY kompletuje skład Party Astronauts

Autor: Krzysztof Sarna
Wolfy

Wszystkie formacje Counter-Strike’a zbroją się na ostatnią chwilę i dokonują ostatnich korekt w swoich składach. Już za kilka dni wystartuje nowy sezon, w wyniku czego czekają nas kolejne ogłoszenia nowych graczy poszczególnych organizacji. Tym samym Adam “WolfY” Andersson skompletował skład Party Astronauts.

WolfY domyka zestawienie PA

Do zmiany w szeregach Party Astronauts doszło dokładnie 21 grudnia, kiedy to organizacja ze Stanów Zjednoczonych pożegnała się z Joshem “PwnAlone” Pigue. 32-latek barwy PA reprezentował dokładnie od 10 kwietnia 2023 roku, chociaż w przeszłości był częścią tej ekipy od 27 kwietnia 2021 roku do 2 czerwca 2023 roku, a także przez siedem miesięcy w 2019 roku. Najwięcej osiągnął właśnie pod banderą tej drużyny. Pod koniec minionego roku stało się zatem jasne, że jedynie kwestią czasu jest ogłoszenie nowego gracza.

Tym stał się Andersson, który przez lekko ponad miesiąc grał w miksie BOSS, z którym dotarł do finału 46. sezonu ESL Challenger League w regionie Ameryki Północnej i półfinału Mythic Winter Cup 2023.. W przeszłości natomiast mogliśmy go ujrzeć pod banderami takich drużyn jak M80, ATK, Fnatic Rising, ECSTATIC czy Lyngby Vikings. W swoim CV zawodnik o amerykańsko-szwedzkich korzeniach posiada mistrzostwo Malta Vibes Knockout Series #3, Pinnacle Fall Series #3 czy Esportal Bybit Open 2022. 

CZYTAJ TAKŻE: Spiidi odwiesza myszkę na kołek

Ostatni okres dla 25-latka w M80 na pewno nie należał do prostych, ponieważ jego rating był przedostatni. Słabszą formę wykazywał jedynie Marcus “maNkz” Kjeldsen, którego ocena była niższa. 

Skład Party Astronauts prezentuje się aktualnie następująco:

  • Adam “⁠WolfY⁠” Andersson
  • Ben “⁠ben1337⁠” Smith
  • Danny “⁠cxzi⁠” Strzelczyk
  • Wesley “⁠viz⁠” Harris
  • Connor “⁠chop⁠” Sullivan
  • Luke “Viathan” Carstens – trener

Debiut WolfY’ego w szeregach Party Astronauts nastąpi dokładnie w dniach 12-14 stycznia, kiedy to organizacja zza oceanu weźmie udział w zamkniętych amerykańskich kwalifikacjach do turnieju RMR PGL Majora w Kopenhadze. Ponadto podopieczni Luke’a “Viathana” Carstensa zagrają w 47. sezonie ESL Challenger League, którego początek zaplanowany jest na 6 lutego. Amerykański kolektyw zajmuje aktualnie 62. miejsce w światowym rankingu HLTV.