Respawn.pl

Strona główna » WRACA NAJLEPSZY CS:GO NA ŚWIECIE! Startuje BLAST Premier Fall

WRACA NAJLEPSZY CS:GO NA ŚWIECIE! Startuje BLAST Premier Fall

Autor: Michał Maćkowski
F1KU, CS:GO

Przerwa wakacyjna dla graczy CS:GO już za nami, więc i do gry wracają najlepsze drużyny na świecie! Na dzień dobry z nowym sezonem powiemy sobie z okazji BLAST Premier Fall, gdzie zobaczymy śmietankę światowego CS’a.

Stęskniliście się za najlepszym CS:GO na świecie? Jeżeli tak, to mamy dobrą wiadomość, bo już dzisiaj startuje pierwszy duży turniej po przerwie wakacyjnej. Mowa o BLAST Premier Spring, które dla niektórych drużyn będzie pierwszym sprawdzianem w nowych składach – w akcji zobaczymy między innymi G2 oraz Vitality. Sprawdzimy także, kto według naszego partnera eWinner, ma największe szanse na zwycięstwo.

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Jeżeli jeszcze nie obstawialiście u naszego partnera, to jest to idealna okazja, aby przeżyć swój pierwszy raz.  eWinner polski legalny bukmacher cały czas ma dla nowych graczy pierwszy bezpieczny zakład, dzięki któremu po przegranej otrzymacie zwrot pieniędzy. Załóżcie konto i obstawcie kupon, a jeżeli przegracie, otrzymacie zwrot pieniędzy pomniejszony tylko i wyłącznie o podatek.  Nie zapomnijcie o użyciu naszego kodu ‘RESPAWN’, z którym kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziecie klikając w poniższy banner

CS:GO

Vitality kontra OG z Polakiem na start BLAST Premier Spring!

Pierwsze spotkanie na BLAST Premier Spring powinno interesować nas najbardziej, a to ze względu na rywalizację OG na czele z Maciejem “F1KU” Miklasem! Dla zespołu Polaka początek na dużym turnieju nie będzie zbyt prosty, bo po drugiej stronie barykady staną gracze Vitality z nowym nabytkiem. Do “pszczół” dołączył były gracze ENCE – Lotan”Spinx” Giladi. Dla OG nie będzie to łatwa przeprawa, jednak według naszego partnera eWinner,  faworytme do zwycięstwa meczu w systemie BO1 będzie Vitality, na które kurs wynosi 1,61. Natomiast zwycięstwo OG wyceniono na 2,27.

CS:GO
« z 3 »

PRZECZYTAJ WIĘCEJ – Mapy z CS 1.6, które chciałbym zobaczyć w CS:GO!

Szwedzko-Duńskie derby, czyli Astralis kontra Ninjas in Pyjamas

Pierwszy dzień BLAST Premier Fall zakończymy starcie gigantów! Astralis, które przed przerwą wakacyjną pokazało się z niezłej strony, zajmując 3-4 miejsce na IEM Cologne, przegrywając w półfinale na Natus Vincere. Nie najgorszy występ zaliczył także właśnie NiP, które odpadło etap wcześniej, czyli w ćwierćfinale. Szwedzi dosyć niespodziewanie ulegli MOUZ. Co jedna ważne, porażka Astralis w RMR spowodowała, że według naszego partnera eWinner, faworytem do zwycięzca są Szwedzi, na których kurs wynosi 1,77. Natomiast zwycięstwo Duńczyków wyceniono na 2,02.

CS:GO
« z 3 »

Esport bez podatku!

Powrót najlepszych drużyn CS:GO na świecie do rywalizacji, to  świetna okazja do tego, by wygrać jeszcze więcej. U naszego partnera, eWinnera nieustannie trwa promocja “Esport bez podatku”, dzięki której każdy, ale to każdy może zgarnąć większe sumy! Załóżmy, że nasz kupon okaże się wygrany – wtedy zwycięska suma będzie powiększona. To za sprawą tego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, ponieważ ten opłacany jest przez bukmachera. Wszystkie niezbędne szczegóły tej akcji znajdziecie, klikając poniższy banner. 

Kto wygra na start BLAST Premier Fall?

Początek sezonu, pierwsze oficjalne spotkania w nowym składzie zawsze mogą przynieść nam niespodzianki! Dlatego turniej BLAST Premier Fall trzeba dogłębnie przeanalizować i sprawdzić, kto miał lepszą formę w różnych wcześniejszych kwalifikacjach. Tak o to powstał kupon elegancki, ze zwycięstwem Vitality oraz Astralis, które mimo porażki w pierwszych eliminacjach do RMR ma szansę na zwycięstwo. POWODZENIA!

Harmonogram pierwszego dnia BLAST Premier Fall

  • OG vs Vitality – 13:00 (BO1)
  • Ninjas in Pyjamas vs Astralis – 14:00 (BO1)
  • Zwycięzca meczu OG/Vitality kontra zwycięzca meczu Ninjas in Pyjamas vs Astralis – 15:30 (BO1)
  • Przegrany meczu OG/Vitality kontra przegrany meczu Ninjas in Pyjamas vs Astralis – 16:30 (BO1)
  • Finał dolnej drabinki  – 18:00 (BO1)
  • Finał grupy A – 19:30 (BO1)

Wszystkie spotkania z BLAST Premier Fall możecie oglądać na głównym kanale BLAST.