Respawn.pl

WRESZCIE! Wolfenstein: The New Order ZA DARMO NA EPIC GAMES STORE!

Autor: Michał Maćkowski
Wolfenstein: The New Order

Wreszcie EPIC Games Store wrzuciło naprawdę bardzo znany i ceniony tytuł za darmo! Do jutra do godziny 17 odebrać możemy wysoko ocenianą edycję Wolfenstein: The New Order.

Świąteczna promocja od EPIC Games Store na ten moment nie zachwycała, jednak nie było najgorzej. Dzisiaj jednak wreszcie platforma rzuciła bardzo znany, wysoko oceniany tytuł i lubiany przez wiele tytuł – Wolfenstein: The New Order, który można odebrać za darmo na zawsze!

Wolfenstein: The New Order za darmo!

Dzisiaj wreszcie doczekaliśmy się pierwsze naprawdę znanego tytułu i wysoko ocenianego za darmo z okazji świątecznej promocji od EPIC Games Store. Piąty dzień promocji przynosi nam bowiem Wolfenstein: The New Order, które wydane zostało w maju 2014 roku. Gra mimo, że ma aż 7 lat, to nadal trzyma wysoki poziom i jest wysoko oceniona przez krytyków i samych graczy.

Tytuł stworzony przez studio MachineGames i wydany przez Bethesda w serwisie metacritic oceniony jest na 8,1 przez krytyków, a graczy na 8.2 Akcja gry przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, gdzie alianci walczą z nazistami i próbują odwrócić losy wojny, po wynalezieniu przez nazistowskiego generała zaawansowanej machiny wojennej.

Warto wspomnieć, że niektórzy mogą mieć grę przypisaną już do swojego konta, nawet o tym nie pamiętając. EPIC Games Store w czerwcu tego roku, także rozdawał za darmo tę edycję Wolfenstein’a. Mimo to, dla graczy, którzy nie skorzystali wtedy z promocji, to idealny moment, aby odebrać wysoko oceniany tytuł za darmo.

Promocja trwa nadal

Promocja od EPIC Games Store trwa dopiero szósty dzień, co oznacza, że platforma rozda jeszcze dziewięć gier całkowicie za darmo. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które aktualnie trwają na platformie, przeczytacie tutaj.