Respawn.pl

Wystarczyło osiem dni! CS:GO znowu pobił swój rekord!

Autor: Michał Maćkowski
grafika z CS:GO

CS:GO pod względem ilości graczy przeżywa pewne ożywienie, bowiem po tygodniu ponownie produkcja Valve doczekała się pobicia swojego rekordu. 

Dokładnie jedenastego lutego informowaliśmy o nowym rekordzie jaki osiągnął CS:GO pod względem ilości graczy, którzy w jednym momencie przebywali w grze. Sytuacja jednak bardzo szybko się zmieniła, bowiem po dziewiętnastego lutego produkcja Valve znowu pobiła swój rekord.

CS:GO znowu z nowym rekordem graczy

Dokładnie dziewiętnastego lutego w okolicach godzin czternastej czasu polskiego ustanowiono nowy rekord graczy, którzy w tym samym czasie przebywali w grze. Nowy rekord od teraz wynosi już 1 324 800 i nie wykluczone, że niedługo ponownie zostanie pobity.

CS:GO

fot.SteamDB

Gra codziennie z milionem graczy w jednym momencie

CS:GO ostatnie tygodnie może na pewno zaliczyć do udanych, bo gra codziennie notuje ponad milion użytkowników, którzy w jednym momencie rywalizują na serwerach. Co istotne, cały czas sytuacja się powtarza i mimo braku dużych zmian w grze, na ten moment spadek liczby graczy grających codziennie nie grozi produkcji Valve. Wartyo także wspomnieć, że gra nie jest aktualnie zbytnio popularna na Twitchu, co często pomaga tytułom w pobijaniu rekordu.