Respawn.pl

Wystartował Pasha Gaming Camp

Autor: Krzysztof Sarna

Wakacje trwają w najlepsze. Za nami już prawie ich ćwiartka, wszak zbliżamy się do połowy lipca. Znajduje się jednak spora grupa, która w ogóle nie myśli o tym i dobrze się bawi na Pasha Gaming Camp, który wystartował w miniony poniedziałek. To już trzecia edycja tego wydarzenia i gołym okiem widać, że z roku na rok obóz rozwija się. 

Pasha Gaming Camp III trwa

Jest rok 2021, a dokładnie wakacje. To właśnie wtedy odbyła się inauguracyjna edycja PGC. Inicjatywa jest podtrzymywana do dzisiaj, bowiem 2023 rok to już trzecia odsłona esportowego campu od Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego. W tym roku “wakacje” trwają tydzień, bo w dniach 10-17 lipca. Tak więc przed obozowiczami jeszcze sporo atrakcji, ale też sportowych i esportowych wyzwań. 

53038214679 d71fd4bd80 o

fot. Pasha Gaming Camp / Filip Szatkowski

W miniony wtorek (wczoraj) mogliśmy podziwiać jak młodzi adepci esportu podchodzili do porannej rozgrzewki, trenowali boks, zachwycali się urokami Tatr czy też zmagało się z rowerowym wyzwaniem na Ścianie Harnaś. Nie brakowało turnieju 2vs2, który w kolejnych dniach będzie kontynuowany. 

CZYTAJ TAKŻE: 9INE znów wyżej w rankingu HLTV! Świetna aktualizacja dla polskich ekip

Jedno jest pewne – nudy nie ma. Na przestrzeni tych trzech lat dostrzegalna jest innowacja, chociażby w mediach społecznościowych. W “kafelkach” na Instagramie jakość jest o wiele lepsza. Również sprzęt komputerowy i zestaw peryferiów, z których przyszło korzystać uczestnikom obozu, wygląda lepiej niż chociażby w 2021 roku. 

53037999711 f3a1376341 o

fot. Pasha Gaming Camp / Filip Szatkowski

Warto także wspomnieć o tym, co jeszcze czeka całą załogę. Na oficjalnej stronie PGC w sekcji “OFERTA” możemy przeczytać, że sporą nowością będzie część turystyczna, a konkretnie Słowacja. Goście zawitają m.in. do Jaskini Bielskiej, Szczyrbskiego Jeziora czy korony drzew (Chodnik korunami stromov Bachledka). Do codzienności należy wypoczynek w basenie i strefie spa, wspomniana już gra w CS-a. Nie zapominajmy również o tym, że na wydarzenie zostali zaproszeni goście, którzy pozostaną nieznani aż do samego momentu pojawienia się na miejscu.

Codzienną relację na bieżąco z obozu można śledzić na Instagramowych profilach pashy i Pasha Gaming Camp. Odnośniki do poszczególnych profili prezentujemy poniżej: