Respawn.pl

X-KOM CLASH – Już 11 czerwca w Częstochowie!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Pierwsza odsłona x-kom CLASH odbędzie się 11 czerwca w Częstochowie w Hali Sportowej Częstochowa. Pula nagród wynosi 100 tysięcy złotych i zostanie podzielona na turniej Counter-Strike oraz League of Legends.

X-kom CLASH to nie tylko turniej ale również ogromne wydarzenie w Polsce. Odwiedzający będą mogli skorzystać z atrakcji i konkursów ufundowanych przez partnerów. Na hali również zostanie stworzona specjalna “strefa wolnego grania”, na której to będzie można przetestować premierowe gry na najwydajniejszym sprzęcie. X-kom informuje również o możliwości zakupu sprzętu i akcesoriów gamingowych w promocyjnych cenach.

Na nadchodzącym evencie również zobaczymy konkurs cosplay oraz będzie można spotkać polskich youtuberów i streamerów. Co więcej wstęp na to wydarzenie będzie całkowicie bezpłatny!

Kwalifikacje ruszają już 20 maja i potrwają do 30 maja. Są to otwarte kwalifikacje online, a zwycięzcy każdego z czterech turniejów eliminacyjnych będą rywalizować z zaproszonymi zespołami o awans na finały. Na x-kom CLASH zagrają cztery najlepsze zespoły z Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends.

Zapisy do pierwszych otwartych kwalifikacji CS:GO odbywają się za pośrednictwem platformy Frenzy.pl. Rozgrywki w tej fazie rozgrywane są w systemie pojedynczej eliminacji na mapie de_mirage.

Kolejne kwalifikacje: 

  • X-kom CLASH Open Qualifier #2 rozgrywane są na mapie de_cach w dniu 22 maja.
  • X-kom CLASH Open Qualifier #3 rozgrywane są na mapie de_dust2 w dniu 24 maja.
  • X-kom CLASH Open Qualifier #4 rozgrywane są na mapie de_inferno w dniu 27 maja.

Wszelkie informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na  oficjalnej stronie internetowej imprezy. Najświeższe informacje  będą publikowane na wydarzeniu na Facebooku.