Respawn.pl

x-kom w ESEA Mountain Dew League

Autor: Paulina Szymak

Znamy pełną listę drużyn zakwalifikowanych do ESEA Mountain Dew League Season 31. x-kom dołącza do grupy 18. teamów, które zmierzą się o miejsce w ESL Pro League.

Nie była to łatwa przeprawa dla zawodników x-kom, którzy 11 kwietnia podjęli ex-Fragsters. Chociaż pierwsza mapa wczorajszych rozgrywek zdecydowanie należała do Polaków i zwyciężyli oni wynikiem 16:6, potyczka na Inferno nie wyglądała już tak idealnie. Zawodnicy ex-Fragsters nie chcieli oddać bez walki miejsca i zwyciężyli drugą mapę wynikiem 16:10. Pojedynek o ostateczną wygraną i miejsce w ESEA MDL odbył się więc na mapie de_Mirage, gdzie to polscy zawodnicy ewidentnie wiedli prym i zagwarantowali sobie miejsce wśród 18. drużyn w Mountain Dew League.

x-kom jest czwartą, polską drużyną, którą będziemy mogli oglądać w ramach rozgrywek ESEA MDL Season 31. Wcześniej zakwalifikowane teamy do wiosennych rozgrywek to AGO Esports, Virtus.pro oraz Izako Boars. Rywalizacja rozpocznie się już 29 kwietnia i trwać będzie, aż do 21 czerwca. Poza bezpośrednim awansem do ESL Pro League, wywalczyć będzie można również miejsce w turnieju barażowym.

Lista drużyn ESEA Mountain Dew League Season 31:

AGO Esports ALTERNATE aTTaX Chaos Esports Club
ENCE Epsilon Esports expert eSport
forZe Team GamerLegion HAVU Gaming
Izako Boars Movistar Riders pro100
Team Spirit Sprout Valiance & Co.
Virtus.pro Team Vitality x-kom team