Respawn.pl

Xayoo zawalczy na FAME MMA 15

Autor: Krzysztof Sarna

Docierają kolejne informacje w kontekście zbliżającej się gali FAME MMA 15! Poznaliśmy kolejną personę, która stanie w klatce i stoczy bój. Nie będzie to debiutant, bo mowa o Marcinie “Xayoo” Majkucie, który dopiero co jeszcze niedawno stoczył walkę. 

Xayoo w bardzo dobrym stylu przywitał się z freak-fightami, ale jak widać, nie zamierza spoczywać na laurach, ponieważ nie robi sobie odpoczynku od gali FAME MMA 14 i pracuje nad kolejnym występem. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany. 

CZYTAJ TAKŻE: MOCNE ZAWODY! DENIS ZAŁĘCKI PRZECIWNIKIEM ARTURA SZPILKI NA HIGH LEAGUE 4

Majkut skrzyżował rękawice na FAME MMA 14 z Sergiuszem “Nitro” Górskim w formule kickbokserskiej. Jeden z najpopularniejszych streamerów na polskim Twitchu wygrał już pod koniec pierwszej rundy, dzięki czemu świetnie przywitał się ze sportami walki. Znakiem zapytania oczywiście jest przeciwnik oraz sama formuła pojedynku, bo o tej jeszcze nie wiemy. 

Warto jednak zaznaczyć, że federacja za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowała, że Xayoo jest cały czas w treningu od ostatniej walki, co trzeba przyznać – robi wrażenie. Z drugiej strony na Twitterze odpowiedział Dominik “Mokry Suchar” w następujący sposób: “cały czas w treningu, 12 kg do zrobienia xd”.

Kiedy spojrzymy na kartę walk, to naprawdę nie brakuje na niej znanych nazwisk. Tak naprawdę każdy z uczestników nadchodzącej “Piętnastki” jest gwarancją wielkich emocji, a jednocześnie niesamowitej oglądalności. Dziwić może natomiast fakt, że nadal nie znamy miejsca i szczegółowej daty nadchodzącej gali FAME MMA 15. Wiadomo tylko tyle, że impreza odbędzie się w sierpniu. Dokładnie za tydzień, bo w środę – 20 lipca odbędzie się w Łodzi pierwsza konferencja. To właśnie wtedy powinniśmy usłyszeć wszystkie szczegóły dotyczące “piętnastki”.

CZYTAJ TAKŻE: s1mple z tytułem MVP za IEM Cologne

Aktualna karta walk FAME MMA 15 prezentuje się następująco:

  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Aniela “Lil Masti” Bogusz
  • Mateusz “Muran” Murański vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
  • Jacek “Muran” Murański vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula – Klatka Rzymska, dozwolone łokcie
  • Mariusz “Sarius” Golling vs. Marcin “Polish Zombie” Wrzosek
  • Marcin Dubiel vs. Kacper “Crusher” Błoński – Klatka Rzymska
  • Marcin “Xayoo” Majkut vs. TBA
  • Franciszek “Franio” Rusiecki vs. TBA
  • Rafał “Takefun” Górniak vs. TBA
  • Mikołaj “Konopskyy” Tylko vs. TBA