Respawn.pl

Strona główna » Xayoo zawalczy na FAME MMA!

Xayoo zawalczy na FAME MMA!

Autor: Michał Maćkowski
Xayoo

Dzień pełen ogłoszeń od FAME MMA! Na specjalnej konferencji dowiedzieliśmy się, że jeden z najpopularniejszych polskich streamerów – Marcin “Xayoo” Majkut zawalczy w oktagonie! Co ciekawe, poznaliśmy także rywala byłego właściciela 7MORE7 Pompa Team – Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego. 

Kolejny znany streamer sprawdzi swoje umiejętności w oktagonie! Tym razem oficjalnie swoją walkę zapowiedział jeden z najpopularniejszych polskich streamerów, a dokładnie Marcin “Xayoo” Majkut, na którego walkę długo musieliśmy czekać! Jednak aktualny rekordzista polskiego Twitcha oficjalnie zasila federację FAME MMA.

Przeczytaj więcej – Oficjalnie: Izak skomentuje walkę pashy na High League 2

Marcin “Xayoo” Majkut zawalczy na FAME MMA, jednak na ten moment nie wiemy dokładnie z kim. Co ciekawe, Marcin proponował walkę Sergiuszowi Górskiemu, co najprawdopodobniej byłoby to jednym z najgorętszych pojedynków, jeżeli chodzi o rywalizację streamerów. Jednak do takiej walki na pewno na ten moment nie dojdzie, bo Nitrozyniak zawalczy na najbliższej gali z Pawłem “UNBOXALLEM” Smektalski.

Co ciekawe, do FAME MMA dołączył także kolejny przedstawiciel XAYOO Industries, a dokładnie Jakub “Japczan” Piotrowicz, który na pierwszej gali High League wygrał z Bonusem BGC. Pierwsza gala FAME MMA w 2022 roku zaplanowana jest na 26 marca i odbędzie się na arenie w Gliwicach.