Respawn.pl

Zagraj w CS:GO z PAGO i Marcinem Gortatem!

Autor: Michał Maćkowski
eWinner

eWinner, legalny polski bukmacher wystartował z własnym klubem, w którym gracze mogą zdobywać super nagrody! Także esportowi wyjadacze mają okazję zgarnąć między innymi sprzęt gamingowy czy niezapomniany mecz wraz z Marcinem Gortatem i PAGO. 

Gotowi na wygrywanie? eWinner partner portalu Respawn.pl i polski legalny bukmacher dla wszystkich swoich graczy przygotował specjalne wydarzenie! Każdy gracz ma okazję dołączyć do jedynego Klubu eWinner, gdzie do zdobycia są super nagrody i niezapomniane chwile!

Czym jest Klub eWinner?

Najnowsza akcja od naszego partnera – eWinnera, to program lojalnościowy, w którym każdy może zdobywać punkty  za postawione kupony. Co ważne, niezależenie czy postawiony zakład jest zwycięski czy przegrany, za każdą postawioną złotówkę otrzymać 1 punkt na swoje konto!

Punkty zebrane w Klubie eWinnera można wymienić na sygnowane koszulki, piłki, gadżety sportowe, sprzęt gamingowy, konsole, smartfony, smartwatche czy vouchery do popularnych serwisów. Dla fanów PAGO czy Marcina Gortata nasz partner przygotował specjalną nagrodę w postaci rozegrania z nimi spotkania w CS:GO! To właśnie z PAGO możecie nauczyć się rzucać profesjonalne granaty, z którym znanych jest popularny streamer

Graj i odbieraj nagrody!

Zapisać się do Klubu eWinnera już dziś, typuj mecze, zbieraj punkty i wymieniaj je na specjalne nagrody oraz bonusy. Punkty możecie zbierać za zakłady obstawianie zakładów zarówno w przeglądarce oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Sam sklep programu lojalnościowego dostępny jest wyłącznie w najnowszej wersji aplikacji mobilnej i ciągle dokładane są tam nowe nagrody, więc warto tam zerkać na bieżąco. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, kliknijcie w poniższy banner!

Baner sprzet gamingowy klub ewinner

Mnóż punkty i prześcignij innych!

Jeżeli zdecydujecie się na obstawianie kuponów AKO, to zgarniecie dodatkowego punkty! Im więcej zdarzeń znajdzie się na Waszym kuponie,  to więcej punktów oczywiście wpadnie na Wasze konto!

Tabela AKO

Sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.