Respawn.pl

Strona główna » Zagraj z Grześkami i Jacob4TV w Valoranta i wygraj kasę na Święta!

Zagraj z Grześkami i Jacob4TV w Valoranta i wygraj kasę na Święta!

Autor: Michał Maćkowski
Valorant

Grześki powracają z kolejnymi aktywnościami dla swoich fanów. Tym razem marka kultowych wafelków przenosi rywalizację do Valoranta, gdzie gracze razem ze streamerem Jacob4TV będą mieli okazję wygrać nieco pieniędzy.

Zagraj w Valorant i zgarnij pieniądze od Grześków!

Był Fortnite oraz CS:GO, więc pora na Valoranta, w którym Grześki debiutują. Marka pysznych wafli oblanych przenosi tym razem rywalizację ze swoimi fanami do produkcji Riot Games, gdzie oprócz świetnej zabawy, na graczy czeka możliwość zagrania z Jacob4TV o nieco pieniędzy.

Już jutro (22 grudnia) na specjalnej transmisji na kanale Jacob4TV, gracze będą mieli okazję zagrać w Valoranta z popularnym streamerem, ale także powalczyć o nieco pieniędzy w ramach aktywacji, jakie Grześki przygotowały dla swoich gamingowych fanów i nie tylko! Na Grześkowej transmisji Jacob wybierać będzie czterech widzów, z którymi rozgrywać będzie mecz rankingowy. Gracz, który zdobędzie najwięcej eliminacji, zostanie MVP meczu i wygra od Grześków 300 złotych. To jednak nie koniec nagradzania, bo osoba, która zajmie drugą lokatę w tabeli pod względem zdobytych eliminacji, otrzyma 100 złotych.

Zagraj z Jacob4TV

Grześkowa transmisja u Jacob4TV zaplanowana jest na godzinę 13:00. Najlepsi gracze nie tylko będą mieli okazję świetnie się bawić, ale także szanse na zgarnięcie pieniędzy z puli ponad 1500 złotych.

Weź udział w konkursie od Grześki

Serwis Respawn.pl wraz z marką Grześki przygotował dla wszystkich czytelników konkurs, gdzie do wygrania są specjalne zaprojektowane gift boxy, wypełnione słodyczami i niespodziankami. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe pod specjalnym naszym postem na Facebooku, które brzmi – Jakie największe #GRZESZKI popełniasz w grach? Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy