Respawn.pl

Zapisy na 10 sezon CEVO otwarte!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zapisy na 10 sezon CEVO wystartowały i potrwają do 29 maja. W puli nagród 33 000 dolarów.

9 sezon CEVO zakończył się dwa tygodnie temu. Zwyciężyli zawodnicy Tempo Storm zgarniając 55 tysięcy dolarów. Finały offline odbyły się w Londynie. Więcej na ten temat.

Zapisy do 10 sezonu CEVO są już możliwe i potrwają do niedzieli, 29 maja. Pula nagród wynosi 33 000 dolarów. Rozgrywki w tym sezonie zaplanowano od 30 maja do 31 lipca, a play-offy online od 4 sierpnia do 8 września.

Rozgrywki podzielono na cztery dywizje:

  • CEVO Main (10 000$ na region)
  • CEVO Intermediate (5 000$ na region)
  • CEVO Amateur (1 500$ na region)
  • CEVO Free (brak nagrody)

Dywizje to nowy sposób poziomowania rozgrywek, za które trzeba uiszczać opłaty. W zamian dostajemy gwarantowany serwer, zautomatyzowane systemy wyboru map i nagrywania dema.

CEVO Main – trzeba otrzymać zaproszenie od organizatorów.

CEVO Intermediate – rejestracja kosztuje 12,50 dolara. Dodatkowo mamy dwie rozgrywki na tydzień, a CEVO gwarantuje swoje serwery premium.

CEVO Amateur – rejestracja kosztuje 7,50 dolara. Tutaj mamy jedno spotkanie w tygodniu ale za to CEVO oferuje swoje serwery.

CEVO Free – rejestracja darmowa, a CEVO nic nie zapewnia. Brak serwera, brak zautomatyzowanego systemu rozgrywek i wyboru map, statystyk na żywo, nagrywania demo i wyboru map. Rozgrywać będzie można jedno spotkanie na tydzień.

Rejestracja dostępna jest na stronie CEVO: http://cevo.com/event/cs-globaloffensive/register/?tg=291