Respawn.pl

Zapowiedź dzisiejszych spotkań Team AGG

Autor: Sergiusz Lelakowski

O godzinie 16:30 i 20:00 odbędą się dwa mecze z udziałem polskiej drużyny Team AGG. Najpierw Polacy zagrają z Epsilon, a później z ALTERNATE aTTaX.

AGG spotkało się z Epsilon w kwietniu, w ramach turnieju Hitbox Challenger Cup. BO5 zakończyło się pozytywnym wynikiem 3:2 dla drużyny z Polski. W ogólnym rozrachunku “nasi” radzą sobie różnie – wygrali ostatnio z aktualną drużyną Ex6TenZa, LDLC, za to przegrali chociażby z ENCE na początku tego miesiąca. Chłopaki biorą teraz udział w kilku turniejach online, a więc na pewno solidnie trenują i mamy nadzieję, że pokażą to w obu dzisiejszych spotkaniach.

Epsilon przegrało z Orbit oraz Dignitas na minorze regionu europejskiego, wcześniej jednak wygrywając BO1 z SK Gaming na tym samym turnieju. Ostatecznie nie dostali się oni na kwalifikacje do ESL One Cologne 2016 i nie zagrają w nadchodzącym majorze.

Z niemiecką drużyną ALTERNATE aTTax zmierzymy się w ramach turnieju online Razer Rising Stars European League Season 1, którego pula wynosi 28 000 $. Spotkanie to rozegrane będzie w nietypowym formacie BO2. ALTERNATE nie ma ostatnio szczęścia i przegrało większość swoich ostatnich meczów, z takimi drużynami jak Copenhagen Wolves, LDLC, Leisure czy SK. Nie prezentują oni ostatnimi czasy najlepszej formy. Może pula turnieju w którym biorą udział zmotywuje ich do odświeżenia swojej gry.

Podsumowując. Dwa mecze AGG, o 16:30 i 20:00. Spotkanie z Epsilon obejrzycie tutaj, a z ALTERNATE w tym miejscu.