Respawn.pl

Zawodniczki ALSEN w półfinale ESL Female Summer 2016

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dobra gra i świetna forma dopisuje dziewczynom z ALSEN Team. Polki wygrały wczoraj ćwierćfinałowe spotkanie w ramach ESL Female Summer 2016.

ALSEN Team Female okazały się lepsze od Crowns.gg. Pierwsza mapa de_cobblestone lepiej wyszła rywalkom Polek, a szczególnie strona terrorystów, gdzie Crowns zdobyło 12 rund, a oddało jedynie 3. Po zmianie stron Szwedki szybko zdobyły brakujące cztery oczka przy trzech ALSEN.

Drugą mapą było de_cache, gdzie to ALSEN prowadziło po pierwszej połówce 12:3. Po zamianie pasia wraz z koleżankami nie oddała prowadzenia i skończyło się wynikiem 16:6.

Decydujący okazała się plansza de_mirage. Po pierwszej połowie kibice oglądali wyrównane widowisko. Na minimalne jedno punktowe prowadzenie wysunęły się Polki. Grając po stronie terrorystów ALSEN Team Female zdemolowały rywalki, kończąc spotkanie wynikiem 16:8.

Nie znamy jeszcze półfinałowych przeciwniczek. Będzie to zwycięzca rywalizacji pomiędzy Different but EqualNoNamers.Fe. Półfinały zaplanowane są na 18 czerwca. Więcej materiałów o kobiecym turnieju znajdziecie pod tym adresem.