Respawn.pl

Zestaw Pallad 550 + Oxid 260 od Genesis w atrakcyjnej, niskiej cenie!

Autor: Michał Maćkowski
Zestaw Genesis Oxid 260 + Paladd 550

Planowałeś zakup plecaka gamingowego lub podkładki pod laptopa? A może celujesz w obie te rzeczy? To sprawdź promocję od Genesis, ponieważ możesz dostać Pallad 550 i Oxid 260 już za 249 złotych (to o 120 złotych taniej niż każdy z osobna)!

Genesis Pallad 550 – świetny plecak w niskiej cenie

Genesis Pallad 550 to plecak dla wszystkich wytrawnych graczy, którzy często podróżują. Wykonany z grafitowego/szarego poliestru ma spójny, gamingowy charakter. Specjalnie zaprojektowany do transportu gamingowego sprzętu, wyposażony w wystarczająco dużo przestrzeni dla 17,3” laptopa wraz ze wszystkimi akcesoriami, a do tego jest odporny na wodę, plamy i zanieczyszczenia. Do tego materiał jest dość gruby, więc powinien bez problemu zabezpieczyć nasze produkty. 

Powiedzieć, że Genesis Pallad 550 jest funkcjonalny to tak, jakby nic nie powiedzieć. Widząc go po raz pierwszy trudno nie odnieść wrażenia, że jest naprawdę ciekawie, a to głównie z uwagi na liczbę komór, na którą zdecydowali się “Czerwono-Czarni”.” – w ten sposób oceniliśmy plecak w naszej recenzji i dalej podtrzymujemy to zdanie. Pallad 550 to udany, praktyczny sprzęt, który po prostu warto mieć. Nawet podczas dłuższych wędrówek z tym plecakiem nie powinniśmy mieć problemów, ponieważ świetnie leży na plecach.

Pallad 550

Weź Genesis Oxid 260 w zestawie

Nie musisz brać tylko plecaka! Genesis postanowiło przygotować specjalną promocję i w pakiecie z Pallad 550 możesz wziąć także Genesis Oxid 260, to wydajna podstawka chłodząca dla laptopów z przekątną do 17,3 cala. Czym się ona charakteryzuje?

  • Posiada cztery duże wentylatory, które zapewniają równomierne chłodzenie laptopa.
  • Gumowa podpórka u podstawy zapobiega ślizganiu się laptopa i zabezpiecza go przed upadkiem.
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia podstawki pozwala na wygodne korzystanie z laptopa.
  • Dodatkowy port USB nie zmniejsza liczby dostępnych portów w laptopie.

Genesis Oxid 260 to doskonały wybór dla graczy, którzy chcą zapewnić swoim laptopom odpowiednie chłodzenie. Charakterystyczne gamingowe wykończenie sprawia, że podkładka świetnie fituje razem z drapieżnym wyglądem laptopów dla graczy. 

oxid 260

Oxid 260 charakteryzuje się tym, że jest jeszcze lepsza niż poprzednik. Ma więcej stopni regulacji kąta nachylenia, osiem możliwych poziomów, dwa gniazda USB-A, miejsce na aż 17,3 calowego laptopa i po prostu solidne wykonanie. W pakiecie z plecakiem oszczędzasz łącznie 120 złotych, co jest świetną promocją, dostępna między innymi na oficjalniej stronie producenta.

Materiał powstał przy współpracy z marką Genesis, oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl