Respawn.pl

Zgarnij zestaw koszulek CS:GO Snaxa, Dychy, F1KU, Siuhego i Hadesa z okazji 31 finału WOŚP!

Autor: Michał Maćkowski

Już 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami, a esportowcy również pomagają. Tym razem do akcji postanowili dołączyć także gracze CS:GO: Snax, Dycha, F1KU, Siuhy oraz Hades, którzy stworzyli zestaw koszulek na licytację.

Esportowcy włączają się do kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, która już 31 raz zagra dla naszego zdrowia. Do akcji włączają się znane osobistości ze świata esportu i na własną licytację zdecydowali się jedni z najlepszych zawodników CS:GO z Polski.

Przeczytaj więcej – Koszulka Konektiva z MAD Lions wystawiona na WOŚP

Zestaw koszulek graczy CS:GO z okazji WOŚP

Na licytację trafiła gratka dla fanów polskich graczy CS:GO, którzy postanowili stworzyć zestaw meczowych koszulek. Tak o to do wygrania są koszulki: Macieja “F1KU” Miklasa z OG, Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego z mousesports z numerem 9,  Olka “hadesa” Miśkiewicza z ENCE, Kamila “siuhego” Szkaradka z GamerLegion oraz Pawła “dychy” Dychy również z ENCE. Łącznie zwycięzca licytacji może zgarnąć aż pięć koszulek zawodników z różnych drużyn.

LICYTACJA

Koszulka dychy z autografami i kolacja z Xireth

Swoją licytację rozpoczęła także Urszula “Xireth” Klimczak, Polka działająca w organizacjach jako performance coach. Urszula na licytację wystawiła koszulkę Pawła “dychy” Dychy z podpisami wszystkich zawodników ENCE oraz dorzuca wspólną kolację niespodziankę  z zaproszonym gościem.

LICYTACJA