Respawn.pl

Zmiany w dropie przedmiotów w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Zmiany w dropie w Counter-Strike 2

Premiera Counter-Strike 2 przyniosła istotną dla wszystkich zmianę w dropie. Valve zdecydowało się dodać możliwość wyboru, co otrzymamy za wbicie wyższego poziomu.

Counter-Strike 2 zmienia system przyznawania dropu za wyższy poziom

Wczoraj oficjalne doczekaliśmy się długo wyczekiwanej premiery Counter-Strike 2, która przyniosła kilka istotnych zmian dla graczy. To jednak mało kto się spodziewał, że Valve ponownie zdecyduje się na zmiany w przypadku dropu, który i tak został już mocno ograniczony.

Od teraz w Counter-Strike 2 będziemy mieli nieco większy wpływ na to, co otrzymamy za wbicie wyższego poziomu. Valve dodało bowiem Weekly care package, czyli paczkę czterech przedmiotów, spośród których będziemy mogli wybrać dwa przedmioty. Wśród potencjalnych przedmiotów do odbioru za wbicie wyższego poziomu możemy znaleźć: grafitii, skrzynie ze skinami czy skórki do broni.

Od teraz brak pewnej skrzynki po awansie w CS2

Sprawa już nieco rozgrzała społeczność, bowiem wśród przedmiotów za wbicie poziomu możemy nie trafić na przykład skrzynki, która do tej pory była pewna. Gracze już sugerują, że trafiają przykładowo dwa graffiti i dwa skiny. To dość duża zmiana, przez którą ceny skrzyń ponownie mogą pójść nieco do góry. Możliwość uzyskania nowych przedmiotów co każdy wbity poziom restartuje się co środę, co oznacza że raz na tydzień otrzymać możemy dwa przedmioty.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.