Respawn.pl

Znakomity początek ENCE! Polacy i spółka wygrali z FaZe!

Autor: Aleksander Kurcoń

To wymarzony start fazy Legend w wykonaniu ENCE. Europejski skład pokonał FaZe Clan aż 16:8 i tym samym Polacy i spółka posiadają bilans 1:0 po pierwszej serii gier.

  • FaZe Clan 16:8 ENCE (Mirage)

Dzisiaj rozpoczęła się faza Legend PGL Major Antwerp 2022. Bardzo udany start zanotowali gracze ENCE, którego barwy bronią Olek “hades” Miśkiewicz i Paweł “dycha” Dycha. Zespół wygrał z faworyzowanym FaZe, czyli aktualnym liderem rankingu HLTV. Mecz odbył się na Mirage’u.

ENCE od momentu samego wejścia na serwer wyglądało o niebo lepiej. Drużyna znakomicie atakowała, wygrywała rundę za rundą i ostatecznie po pierwszej połowie prowadziła aż 10:5. Po zmianie stron można przez chwilę było się bać o wynik – kiedy FaZe wygrało pistoletówkę. Na pierwszym “fullu” ENCE jednak wróciło na tory zwycięstwa i kompletnie zdominowało resztę spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ENCE 16:8.

Kolejny, szalony mecz rozegrał Spinx. Izraelczyk zanotował aż 26 fragów – zdecydowanie najwięcej na całym serwerze. Tak naprawdę jednak cały zespół, oprócz Snappiego, zagrał bardzo dobre spotkanie, notując świetne statystyki. FaZe było bezradne w tym starciu.

Tym samym ENCE posiada już bilans 1-0 i jest o jeden krok bliżej awansu do play-offów. Dzisiaj zostanie rozegrana jeszcze druga runda rozgrywek. Więcej informacji znajdziesz w naszym skarbie kibica.