Respawn.pl

Strona główna » Znamy oceny Lewandowskiego, Messiego i Mbappe w FIFA 23!

Znamy oceny Lewandowskiego, Messiego i Mbappe w FIFA 23!

Autor: Maciek Paszkiewicz

Poznaliśmy oceny na kartach zawodników w nadchodzącej wielkimi krokami nowej grze od EA Sports – FIFA 23. Lewandowski znalazł się w gronie najlepszych, tuż obok Messiego i Mbappe!

Gracze FIFA wyczekują już 30 września, kiedy to wreszcie będą mogli zagrać w nową i jednocześnie ostatnią odsłonę serii z tą nazwą. Od przyszłego roku gra FIFA przejdzie rebranding przez to, że EA nie dogadało się na licencję z federacją piłkarską.

To jednak poboczny temat, gdyż teraz skupmy się na nadchodzącej produkcji. Znamy już dość sporo szczegółów dotyczących tej gry, a ostatnio świat obiegły oficjalne overalle topowych zawodników, takich jak Lewandowski, Messi, czy Mbappe.

lewandowksi-ea-karta-fifa-23-lewandowski

fot. ea.com

Polski snajper i gwiazda FC Barcelony dostał najwyższą notę na start, która wynosi 91. Obok RL9 taką samą ocenę mają Karim Benzema z Realu Madryt, Kylian Mbappe i Leo Messi z PSG oraz Kevin De Bruyne z Manchesteru City. Jak więc widzimy, tak wyróżnieni przez EA, zostali tylko absolutnie najlepsi zawodnicy samych topowych ekip.

CZYTAJ TAKŻE: Major w CS:GO zawita do Paryża

Słabiej oceniony został Cristiano Ronaldo, którego overall wynosi 90, ale patrząc na jego wyniki w poprzednim roku i formę, jaką prezentował – trudno się temu dziwić. Wcześniej poznaliśmy także pierwsze karty Ones To Watch w FIFA 23, a wkrótce dowiemy się prawdopodobnie o kolejnych.